Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tv lg 620s - jaka pamięć zewnętrzna

donzibi2 07 Sty 2014 17:40 2580 3
  • #1 07 Sty 2014 17:40
    donzibi2
    Poziom 9  

witam,chodzi o TV LG 620S SMART Z 2013 roku,nie wiem,czy to odpowiedni dział.ale mam pytanie odnośnie tego telewizora,ponieważ jest opcja nagrywanie na nośnik "zewnętrzny"-po włożeniu pendrive 4gb pisze że nośnik nie obsługiwany,podobnie karty pamięci,na co więc może nagrać? jeszcze pytanie,czy w.w tv posiada np. jakąś pamięć wewnętrzną , procesor? jest to smart tv z 2013 roku

0 3
  • #2 07 Sty 2014 18:02
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

donzibi2 napisał:
    po włożeniu pendrive 4gb pisze że nośnik nie obsługiwany

A formatowałeś go przy pomocy tv?.
    Bardzo często, też jest tak, ze pamięć ze sticka, jest zbyt wolna, po prostu ma za wolny transfer, by tv nagrywał, zazwyczaj karty, kości powinny być co najmniej class 6 lub najlepiej 10.
    donzibi2 napisał:
    jeszcze pytanie,czy w.w tv posiada np. jakąś pamięć wewnętrzną , procesor?

Skoro tv posiada oprogramowanie, to jakoś musi to działać na tej samej zasadzie co komputer, więc pamięć, procesor tez oczywiście jest,
    ba, są takie tv, które maja 1 GB ramu i dwurdzeniowe procesory.

0
  • #3 07 Sty 2014 18:22
    donzibi2
    Poziom 9  

szczerze jestem zielony "w te klocki" ,czy są pendrive classy 6,czy 10 ,gdzie szukać w tv możliwości sformatowania pamięci zewnętrznej (w instrukcji nic o tym nie ma)

0
  • #4 07 Sty 2014 18:41
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

donzibi2 napisał:
    jestem zielony "w te klocki" ,czy są pendrive classy 6,czy 10

Na opakowaniu kości masz to zapisane, zazwyczaj, to co jest sprzedawane to class 5,
    a dlaczego, bo class 10 taka sama kość potrafi kosztować 3 a nawet 4 razy więcej, co class 5.
    donzibi2 napisał:
    gdzie szukać w tv możliwości sformatowania pamięci zewnętrznej (w instrukcji nic o tym nie ma)

Jest w instrukcji, tylko trzeba to przeczytać,
    i proszę nie pisać, że nie ma, bo mam to przed oczami!.

1