Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 208 2.0 hdi - nie gaśnie po przekręceniu kluczyka na poz"0"zeg

morfeusz1986 07 Sty 2014 18:30 1701 3
  • #1 07 Sty 2014 18:30
    morfeusz1986
    Poziom 2  

witam mam problem z autem peugeotem 206 2.0hdi
    samochód pali jeżdżący w 100% ale po po przekręceniu kluczyka czy nawet wyciągnięciu go ze stacyjki świeci mi na liczniku kontrolka od ładowania ale po za tym świecą dwa środkowe wyświetlacze zegara/radia i od AC
    Tak jak by był kluczyk przekręcony na pierwsza pozycje bo migacze działają szyby el idzie otworzyć zamknąć

zacząłem sprawdzać pod kierownica bezpieczniki w BSI I BSM i jak wyciągnę bezpiecznik z blaszka "SH" to wszystko zgaśnie gdy włożę go z powrotem świeci na nowo rozłączałem akumulator na noc i to nie 1 raz czasem zgasły ale po przejechaniu sie nawet 1 km gaśże samochód kontrolka i reszta znów świecą stacyjka sie nie zacina nie było z nia nigdy żadnych kłopotów

• #2 07 Sty 2014 18:33
    panam
    Poziom 29  

BSI albo BSM tam masz problem, teraz nie pamiętam który odpowiada i ma przekaźnik do zapłonu, musiał bym sprawdzić na schemacie. częsty problem w ttych autach.

• #3 07 Sty 2014 19:00
    morfeusz1986
    Poziom 2  

panam napisał:
    BSI albo BSM tam masz problem, teraz nie pamiętam który odpowiada i ma przekaźnik do zapłonu, musiał bym sprawdzić na schemacie. częsty problem w ttych autach.

aha rozumiem
    powiedzmy ze wypnę obydwa BSI i BSM co z nimi zrobić?
    przeczyścić je specjalnym środkiem do czyszczenia elektryki i przedmuchać je powietrzem
    czy to grubsza sprawa i czyszczenie nic nie pomorze

• #4 07 Sty 2014 19:06
    panam
    Poziom 29  

W jednym jest Immo, więc ostrożnie, Najlepiej pojedż do dobrego warsztatu który zna się na tych autach. Możesz próbować sam i na własne ryzyko, Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME