Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak uprawnień Administratora windows 7

07 Sty 2014 21:06 7314 4
  • Poziom 10  
    Witam mam problem. Ostatnio u znajomego przeinstalowywałem system na windows 7 i po przeniesieniu plików na dysk (zrobiłem kopię zapasową) pliki do wykonania czynności potrzebują uprawnień administratora. nie można ich skopiować ani odtworzyć. na moim jak i u niego na komputerze te same pliki potrzebują uprawnień. Próbowałem dodawać uprawnienia na moje konto, wchodzić przez konto administratora, ale bez skutku. Cały czas ten sam błąd, że nie mam uprawnień.
  • Poziom 20  
    W internecie jest wytłumaczone od a do z jak zrobić te uprawnienia administratora. Mi szukanie zajęło 6 minut i czytanie 15 minut. Miałem taki sam problem jak Twój.
  • Poziom 10  
    Tyle się oczytałem że już nie moge. Tworzyłem nowe konta, dodawałem uprawnienia do mojego konta i nic nie działa. Mam normalnie na dysku uprawnienia wszystkie i nic. Możliwe że coś przy kopiowaniu się coś stało?? Ale na dysku twardym jest to samo te same pliki. Próbowałem na różnych komputerach i nic. Mam pełną kontrolę na ten dysk

Dodano po 9 [minuty]:

Wszystkie problemy zawodzą. Co robić
  • Poziom 10  
    robiłem tak jak pisze, i nie mogę dać aby zmieniło właściciela. Już sobie poradziłem, ale dalej nie mogę go odtworzyć :/