Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TP-LINK TL-WR740N - połączenie wifi z tabletem samsung galaxy

08 Jan 2014 15:51 1485 3
  • Level 2  
    Posiadam samsung galaxy tab 3 7.0 Gdy łączę się z routerem w domu TP-LINK tl-wr740n to wszystko przebiega bez problemu, połączenie jest stabilne, ale aplikacje takie jak facebook, wyszukiwarka google czy sklep play nie mogą nawiązać połączenia z internetem. Natomiast np. youtube, skydrive czy chrome pobierają dane bez problemu.
    Myślę że wina leży po stronie routera ponieważ przy łączeniu się z sieciami w szkole czy udostępnionym połączeniem z telefonu, taki problem nie występuje. Co mogę zrobić, jak rozwiązać ten problem?

*Może to przypadek i nie związane z tym, ale podobny problem zauważyłem na komputerze podpiętym kablem pod ten router. Niektóre strony nie chcą się załadować, np gmail.com gdy inne ładują się błyskawicznie.
  • Level 43  
    Aktualizacja FW na routerze.
  • Level 2  
    Firmware wgrany najnowszy 3.16.4 A problem nadal występuje.
  • Level 10  
    Witam
    Posiadam router TL-WR740N na poczatek powiem że wgrałem najnowszy firmware ale to nic nie pomogło, ale do rzeczy komputer połączony przez kabel z routerem dziła ok, również komputer połączony przez wifi. Natomiast na telefonie (sprawdzone na kilku a więc nie jest to wina telefonu) strony internetowe można przeglądać bez problemu, ale są rzeczy, które nie chodzą tak jak np sklep play, gdzie sklep się otwieta ale nie da się ściągnąć żadnej aplikacji tzn niby zaczyna pobierać ale zaraz traci połączenie. W jaki sposób można rozwiązać ten problem?