Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Korektor Graficzny do Yamaha HTR-6030

1234kuba 08 Sty 2014 20:05 1773 2
  • #1 08 Sty 2014 20:05
    1234kuba
    Poziom 2  

Witam

Mam amplitunera Yamaha HTR-6030 i od niedawna kolumn altus 75.
    Wszytko było by pewnie ok gdyby nie wizyta u kumpla gdzie dźwięk z jego starej diory wprost powala w porównaniu z moim.

Po krótkim eksperymencie gdzie osłuchaliśmy płytę winylową adele na obydwu sprzętach doszliśmy do wniosku ze u mnie brakuje korektora graficznego i faktycznie po podłączeniu jego diorowskiego FS 042 dziek jest taki jak trzeba ale... na jednej kolumnie !?!???
    ( u niego działają obie wiec to nie sprzęt)
    Podłączenie też niestandardowe bo dźwięk prosto z adaptera na korektor a stamtąd na wejście na CD (amplituner nie ma phono wiec trzeba było coś wybrać)

MERITUM
    Czy da się i jak podłączyć Korektor i jaki trzeba kupić .
    Zaznaczam ze jestem skłonny podpiac to również tak ze jedynie adapter bedzie dawał 100% frajdy z muzyki a reszte pozostawię na dotyczasowym poziomie.

Proszę o pomoc

0 2
  • #3 08 Sty 2014 20:35
    1234kuba
    Poziom 2  

Wiem że sprzęt jest do kina domowego ale po podłączeniu starego korektora gra OK. Może da sie podłączyć jakiś nowszy model i będzie gites. Cudów nie oczekuje tera też jest "poprawnie" ale skoro może byc dużo lepiej po podłączeniu korektora z przed 25 lat to może jest jakiś nowszy, dedykowany czy coś :/ ???

0