Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Omna S4100 - Wgrywanie - zablokowany wzorem

08 Sty 2014 22:07 3921 17
  • Poziom 12  
    Witam.Jak w temacie chciałbym się dowiedzieć jak wgrać nowy soft(rom) do ww tabletu albo jak go odblokować ponieważ mój syn zablokował tablet wzorem i nie wie jakim.Prosze o pomoc.Firmware sciagnelem ze strony producenta ale instrukcja jest po chinsku
  • Poziom 33  
    Jakie pliki były w paczce? Jest tam plik programu? Jeśli tak podpinasz tablet do komputera i z jego poziomu wgrywasz soft. Nie możesz odblokować za pomocą maila?
  • Poziom 12  
    w paczce sa rozne pliki a program jest o nazwie RKDevelopTool_v1.35.Jak mam wgrac soft z poziomu tableta skoro nie moge go odblokowac??Jak można za pomocą email odblokować???
  • Poziom 33  
    Masz tam na ekranie "nie pamiętam hasła". Klikasz i podajesz mail taki jak w google play.
  • Poziom 12  
    Nie mam takiego haska.nadal jest na ekranie NARYSUJ WZOR ABY ODBLOKOWAC
  • Poziom 33  
    To nie pozostaje nic innego jak wgranie softu. Wszystko powinno być w paczce. Pobierałeś ją z polskiej strony?
  • Poziom 12  
    tak z polskiej strony producenta
  • Poziom 12  
    Więc jak wgrać ten soft??Pomoże ktoś???

Dodano po 32 [minuty]:

Znalazłem program po angielsku i jak probuje wymazać stara wersje softu po nacisnieciu ERASE IDB wyskakuje mi komunikat MSC can't do erase idb

Dodano po 4 [godziny] 55 [minuty]:

To pomoże ktoś???

Dodano po 40 [minuty]:

I chyba po ptokach.Uruchomiłem program zrobiłem "reboot to flash mode" i poszło dobrze potem według instrukcji zrobiłem "erase nand" i dalej ok skasował sie wewnetrzny flash.Dalej napisali aby klikąć "flash rom" i wyskakiwały jakieś błedy.Więc skończyło sie na wykasowaniu starego firmware a nowego nie poszło wgrać.Tablet sie nie włącza a co za tym idzie komputer go nie widzi.Co teraz???
  • Poziom 33  
    Podejrzewam że należy go wprowadzić w download mode. Jak podpinasz go do komputera to co się dzieje?
  • Poziom 12  
    NIc właśnie.samego tabletu też nie mogę włączyć......
  • Poziom 33  
    Nie podświetla się ? Wibruje gdy wciskasz power?
  • Poziom 12  
    Kompletnie nic.cisza zadnychreakcji
  • Poziom 33  
    Spróbuj przytrzymać przy włączaniu któryś z przycisków głośności
  • Poziom 12  
    Nic nie działa.poprostu jest brak softu bo go usunąłem
  • Poziom 12  
    Witam, udało ci się coś zdziałać w temacie? Mam podobny problem z tym tabletem. Trafił do mnie z zablokowanym wzorem. Po wciśnięciu jakiejś kombinacji klawiszy tablet po włączeniu miał przewrócony ludzik androida z czerwonym wykrzyknikiem.
    Teraz po zabawie z softem tablet się nie włacza chociaż program go wykrywa i wgrywa za każdym razem oprogramowanie.
  • Poziom 12  
    Tablet wstał po flashu programem RKBatchTool 1.5
  • Poziom 12  
    jak mam niby wgrac flash???
  • Poziom 33  
    Instrukcję do programu masz w internecie, podłączasz tablet do komputera i przez program wgrywasz ROM. Masz odpowiedni ?