Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig GU32HD - Brak reakcji na klawisze funkcyjne i pilota

jamajkass 08 Sty 2014 23:36 1434 3
  • #1 08 Sty 2014 23:36
    jamajkass
    Poziom 8  

Grunding GU32HD. Ciekawy problem - dioda po podłączeniu zasilania świeci, ciągły niebieski kolor ( czuwanie), przy próbie załączenia przyciskami funkcyjnymi w obudowie - brak jakiejkolwiek reakcji. To samo dzieje sie poczas prób załączenia za pomocą pilota.Nic nie piszczy, nic nie strzela, dioda nie zmienia kolorów,wyłączyć można tylko (zgasić diode czuwania) po wyjeciu kabla zasilającego. Jestem początkujacy w temacie -proszę o jakiekolwiek sugestie czy opłaca się tym zająć lub zanieść do serwisu. Z góry dziękuje ;)

• #2 09 Sty 2014 15:18
    jamajkass
    Poziom 8  

Problem rozwiązałem .Trzymając wcisniety klawisz menu , podłączyłem zasilanie i odpalił ;) problem tylko w tym że nie mogę dobrać pilota - żaden z uniwersalnych nie działa a orginalnego nie mam, szukałem w sieci ale nawet instrukcji do tego modelu nie moge znaleść. Klawisze funkcyjne na obudowie działają , wszystko poustawiałem - działa jak ta lala . Problem pozostał tylko w tym że nie moge dopasować wyswietlanego obrazu do wielkości matrycy . Próbowałem też dobrać sterowanie uniwersalnym pilotem Tevion 8 in 1 Model :83388 - dość nowym ale wszystkie kody na Grundig nie działają. Może ma ktoś jakiś pomysł lub wie dokładnie co to za model - wtedy dokupie orginalnego pilocika. ;) pozdrawiam

• #3 16 Sty 2014 12:10
    ssss
    Poziom 30  

Hallo.
    Prosze o dokladny numer telewizora prosze wszystko spisac z naklejki

• #4 16 Sty 2014 13:37
    jamajkass
    Poziom 8  

Grundig GU32HD
    Multi System
    jest jeszcze dopiska
    GNG 812-B
    zresztą dodaje fotke ;) Grundig GU32HD - Brak reakcji na klawisze funkcyjne i pilota

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo