Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop-nie dziala klawiatura w Acer Aspire 1670

Calineczka* 28 Mar 2005 18:35 3662 2
  • #1 28 Mar 2005 18:35
    Calineczka*
    Poziom 31  

Witajcie Panowie.
    Dostalem wlasnie do naprawy na nie dzialajaca klawiature takiego laptopika.
    Nie ma gniazda ps2 dodatkowego, nie moge wiec sprawdzic czy z zewnetrzna klawiatura dziala.
    Klawiszy usb nie mam.Widze, ze laptopik w bdb stanie, nikt w nim nie grzebal....jest jedno ale.
    Zaraz po wlaczeniu pyta o haslo, o czym znajomy nie wspominal.
    Nie wiem, czy w laptopach moze byc tak, ze jak ktos wpisze iles tam razy bledne haslo, to juz nie pozwoli wpisywac wiecej....?
    Jesli tak nie jest, to poprosze o jakies sprawdzone metody diagnozowania klawiatury.
    Napiecia na zlaczu sa, wiec jest chyba zasilana...dziekuje za wszelkie sugestie.Pozdrawiam.
    Arek
    PS.
    Dodam, ze laptop zawsze zachowuje sie tak samo, nawet jak odlacze klawiature-nie pokazuje zadnego komunikatu o braku klawiaturki...

• #2 12 Gru 2005 21:46
    sadło
    Poziom 10  

Witam jak mozesz to wyslij mi na maila zdjecie plyty niestety nie mam do niej service manuala ale mam spore doswiadczenie z modelem 1350 jezeli bedzie podobna plyta to moze bede Ci wstanie pomoc ewentualnie jesli nie masz jak poszukaj na plycie w okolicach plytki klawiatury zespolu matryc kondensatorow i pomierz im rezystancje w obwodzie jezeli ktoras bedzie inna od pozostalych to trzeba bedzie zmienic ta matryce i bedzie ok jednak mozesz miec problem z ich dostaniem daj znac co i jak a najlepiej wyslij zdjecie obu stron plyty
    Pozdrawiam

• #3 13 Gru 2005 00:15
    Calineczka*
    Poziom 31  

..dzieki ale temat bardzo stary ;-). Pomoglo....reset biosu(bateria)- o ile pamietam, haselko zniknelo(!!!) i klawiaturka ozyla...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME