Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki do zabudowy sufitowej w łazience

10 Sty 2014 10:28 1155 3
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich
    Potrzebuję pomocy w doborze głośników do zabudowy sufitowej w łazience. Nie wiem niestety, która wariant byłby dla mnie najlepszym rozwiązaniem dlatego też prosiłbym o pomoc w tej kwestii. Źródłem mocy będzie amplituner umieszczony w salonie z opcją multiroom (3 strefy). Jak to łazienka będzie to środowisko dość wilgotne dlatego zależy mi na produkcie choć minimalnie zabezpieczonym przed np. parą wodną. Nie zależy mi na hi endowej i audiofilskiej jakości dźwięku jednak chciałbym żeby dźwięk był dość czysty oraz miał wyraźnie zakreślone tony niskie (podłączanie subwoofera w łazience odpada). Najlepszym rozwiązaniem byłyby chyba głośniki trójdrożne jednak może macie jakieś inne sugestie. Znalazłem specjalne głośniki przeznaczone na łodzie Sony i Pioneera (seria marine) aczkolwiek obawiam się, że mogą mieć kiepskie tony niskie bez subwoofera. Ostatnio polecono mi zainstalowanie głośników samochodowych, które mogłyby dobrze sprawdzić się w zabudowie sufitowej. Konkretnie ten model: Sony XS-GT6938F (nie mogę niestety wkleić linka)
    Może ktoś z was robił tego typu instalację i może podzielić się doświadczeniem ?
    proszę o porady i sugestie

pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Dzięki za opd, widziałem te posty jednak nie odpowiadają do końca na moje pytania. Ale tak czy inaczej dzięki