Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki do zabudowy sufitowej w łazience

quentinen 10 Jan 2014 10:28 1227 3
    quentinen
    Level 2  
    Witam wszystkich
    Potrzebuję pomocy w doborze głośników do zabudowy sufitowej w łazience. Nie wiem niestety, która wariant byłby dla mnie najlepszym rozwiązaniem dlatego też prosiłbym o pomoc w tej kwestii. Źródłem mocy będzie amplituner umieszczony w salonie z opcją multiroom (3 strefy). Jak to łazienka będzie to środowisko dość wilgotne dlatego zależy mi na produkcie choć minimalnie zabezpieczonym przed np. parą wodną. Nie zależy mi na hi endowej i audiofilskiej jakości dźwięku jednak chciałbym żeby dźwięk był dość czysty oraz miał wyraźnie zakreślone tony niskie (podłączanie subwoofera w łazience odpada). Najlepszym rozwiązaniem byłyby chyba głośniki trójdrożne jednak może macie jakieś inne sugestie. Znalazłem specjalne głośniki przeznaczone na łodzie Sony i Pioneera (seria marine) aczkolwiek obawiam się, że mogą mieć kiepskie tony niskie bez subwoofera. Ostatnio polecono mi zainstalowanie głośników samochodowych, które mogłyby dobrze sprawdzić się w zabudowie sufitowej. Konkretnie ten model: Sony XS-GT6938F (nie mogę niestety wkleić linka)
    Może ktoś z was robił tego typu instalację i może podzielić się doświadczeniem ?
    proszę o porady i sugestie

pozdrawiam
    quentinen
    Level 2  
    Dzięki za opd, widziałem te posty jednak nie odpowiadają do końca na moje pytania. Ale tak czy inaczej dzięki