Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Serwis Yahoo zainfekował 2 miliony komputerów

dr.hannibal 12 Jan 2014 22:25 7113 33
    szulat
    Level 23  
    toh1 wrote:
    Reklamy zabierają mi transfer, więc mnie okradają

A mnie okradają sklepy, jak coś kupuję to oni zabierają mi MOJE pieniądze - to chyba kradzież? Otóż nie, to się nazywa płacenie. Coś za coś. Towar za pieniądze. Usługa za oglądanie reklam. Ale ty korzystasz i nie płacisz, czyli inne słowo opisujące to co robisz to okradanie.
    No cóż, wygląda na to, że jedyny etyczny sposób pozbycia sie reklam to wchodzenie tylko na strony nie zawierające reklam - ale trudno takie znaleźć :P i to też świadczy o tym w jak dużej części działanie mnóstwa serwisów zależy od reklam i od istnienia "frajerów", którzy ich nie blokują. Dalej jesteś taki dumny z bycia "cwaniakiem"? :)
    1 Marcin
    Level 17  
    Ostatnio dosyć często pokazuje się reklama "nadgryzionego owocu 5" nie wiem jakie wzięcie mają urządzenia bez klawiszy ale do mnie takie takie wynalazki nie przemawiają. Liderami w puszczaniu reklam jak zwykle są tfn i polszmat.
    User removed account
    User removed account  
    bodzio667
    Level 18  
    Quote:
    Producenci smart-telewizorów solidaryzując się z nadawcami powinni zatem wprowadzić w sprzęcie funkcję, która będzie ignorowała sygnały z pilota na czas reklam. Obejrzałeś kawałek filmu to teraz przymusowo obejrzysz lub co najmniej posłuchasz 15 minut reklam.

Na to maja inny patent. Dogadują się miedzy sobą i puszczają reklamy, wszyscy mniej więcej jednocześnie. Jak by zrobili tak jak ty mówisz to amerykaniec by ich pozwał, a w Polsce nikt tego nie kupił.