Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane II kontra VW Golf IV - Kupno samochodu co sądzicie?

sebakos 10 Sty 2014 22:06 2214 5
  • #1 10 Sty 2014 22:06
    sebakos
    Poziom 10  

Witam szanowne grono forumowiczów zamierzam kupić samochód.W oko wpadły mi dwa autka jak w tytule.
    Linki do ogłoszeń podam na końcu.
    Prosił bym o opinie i pomoc w wyborze ewentualnie może jakieś inne pomysły.Jak na razie jestem kompletnie niezdecydowany.Do wydania mam 10.000 ty/zł.Dodam że mam zamiar zagazować samochodzik po zakupie.
    Golf:http://tablica.pl/oferta/vw-golf-mk-iv-1-6-sr-lpg-alu-17-klima-sprzedam-zamienie-CID5-ID4GfId.html .Dziękuje za wszystkie sugestie.

0 5
  • #2 10 Sty 2014 22:33
    dr.hannibal
    Poziom 22  

1. Odcień drzwi od strony kierowcy tył nie pasuje do pozostałych elementów.
    2. Odcień lotki z tyłu (tam gdzie jest trzecie światło stopu) jest jaśniejszy.
    3. Wyposażenie bez rewelacji, jak na Megane II to w sumie normalne
    4. Cena trochę wysoka
    5. Jeśli pojedziesz oglądać to zajrzyj do bagażnika pod koło zapasowe czy nie ma śladów wody (popatrz też po bokach) - jeśli z tyłu było coś robione (zwłaszcza z lampami) to często pojawia się woda - efekt tego że przy zakładaniu lamp mało kto robi to poprawnie (chodzi o gąbkowe uszczelki).
    6. Upewnij się że karty są w pełni sprawne

0
  • #3 14 Sty 2014 19:38
    sebakos
    Poziom 10  

Nikt nic nie wie, szkoda bo myślałem, że dowiem tu się czegoś sensownego...

0
  • #4 14 Sty 2014 22:00
    dr.hannibal
    Poziom 22  

Jeśli chodzi o VW w benzynie to można się rozejrzeć, ale radzę uważać bo w Polsce większość aut w sprzedaży z grupy VAG to szroty i ciężko znaleźć coś sensownego (chyba że naprawdę jesteś mało wybredny).
    Natomiast osobiście od ponad 2 lat jeżdżę Megane II 1.9dci 120KM i jestem super zadowolony! Moim zdaniem dużo lepszy egzemplarz znajdziesz wśród Renówek. Po pierwsze spokojnie kupisz co najmniej 2-3 lata młodszy i z lepszym wyposażeniem, a po drugie są dużo bardziej zadbane i rzadziej trafiają się egzemplarze po przejściach.

0
  • #5 19 Sty 2014 03:32
    sebakos
    Poziom 10  

Po obejrzeniu kilku pojazdów trafił mi się Peugeot 206. Samochodzik kupiony.Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.

0
  • #6 19 Sty 2014 04:28
    psilos1
    Poziom 31  

sebakos napisał:
    Temat do zamknięcia.

Sam się nie zamknie....

0