Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Flex 14 - Nie daje się zaktualizować do Windowsa 8.1

k25pl 11 Sty 2014 02:20 750 0
    k25pl
    Poziom 7  
    Witam Was serdecznie :)

Problem:
    Na nowym Lenovo Flex 14 nie można zaktualizować systemu z v. 8 do 8.1

Zainstalowałem mu wszystkie aktualizacje, korzystając z Lenovo Support dostał aktualizacje od Lenovo i Intela.
    Instaluję przez Windows Store. Widzi aktualizację do 8.1. Pobiera, wszystko cacy, potem wybitnie wręcz długo pasek postępu dochodzi do finalnych 100%, następuje reset, coś tam się dzieje w tle, jest to charakterystyczne "kółeczko" oznaczające progres przy aktualizacji a po jakimś czasie, ni z tyłka ni z krzaka wywala komunikat o PRZYWRACANIU Windowsa 8.0.
    Nie mam zielonego pojęcia o co mu chodzi, jednak pewnego rodzaju poszlaką jest dla mnie to, że w Windows Store, obok przycisku Pobierz stoi kilka linijek tekstu o tym, że system poprosi mnie o zaakceptowanie licencji, inaczej wróci do domyślnego systemu, czyli ósemki.
    Nigdzie, na żadnym etapie po instalce i resecie nie dostałem żadnego komunikatu o akceptacji licencji użytkownika. Kliknięcie w link przenosi do .pdf, nie ma opcji potwiedzenia "webowego".

Jakieś mądre głowy coś poradzą? :)

PS: usunałem cały soft, jaki zdążyłem zainstalować, tj kafelek Google'a, Operę i Chrome.