Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych

11 Sty 2014 13:16 2823 2
  • Poziom 10  
    Witam,
    Otrzymałem w rozliczeniu kompresory widoczne na zdjęciach (3 takie same, jeden inny), do tych 3 s± takie prostok±tne podstawy, dodatkowo ustrojstwo widoczne na ostatnich 2 zdjęciach. Zupełnie nie jest to moja działka, st±d pro¶ba do Was o identyfikację. Chciałem wystawić to w dziale giełda, ale nie wiem za bardzo co napisać. Sprzęt na pewno jest sprawny, pracował do niedawna w niemieckim hotelu. Mam nadzieję, że da się co¶ odczytać z metek znamionowych. Pozdrawiam

Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych Pro¶ba o identyfikację kompresorów chłodniczych
  • Specjalista urz±dzeń chłodniczych
    Z całym szacunkiem ale te urz±dzenia s± nic nie wartę (totalny chłam) i my¶lę że lepiej na tym wyjdziesz jak je oddasz na złom oddzielaj±c silniki miedziane od metalu. Je¶li jednak się zdecydujesz się je wystawić w dziale giełda to s± to sprężarki chłodnicze pół hermetyczne a te bańki pod sprężark± i na ramie to s± to zbiorniki na czynnik chłodniczy. Ostanie dwa zdjęcia to agregat skraplaj±cy danfoss na czynnik chłodniczy R134a
  • Poziom 10  
    Temat zamykam, cało¶ć, zgodnie z sugesti±, wyl±dowała na złomie :)