Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana Internetu - DialNet VS Cyfrowy Polsat

11 Sty 2014 13:58 912 3
  • Poziom 6  
    Witam :)
    Zastanawiam się nad zmianą dostawcy internetowego, od zawsze mam internet z Dialogu, po kablu Ethernetowym, 10 mbs. Telewizję mam z Cyfrowego Polsatu i zastanawiam się, nad ujednoliceniem telewizji i internetu. Tylko, że nie wiem o co chodzi z tymi ofertami internetu cyfrowego polsatu, tam są jakieś gigabajty podane i wgl. tu bez limitu tam ograniczenie, strony społecznościowe, komunikatory. Nie wiem o co z tym chodzi. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć ofertę cyfrowego polsatu i powiedzieć czy opłaca się zmieniać dostawcę? Zależy mi, żeby prędkość była nie mniejsza i żebym miał wi-fi, bo niedawno do dialogowego modemu podłączyłem jeszcze osobiście kupiony router TP-LINK.
    Z góry dzięki za pomoc ;)
  • Poziom 12  
    Dialog - bez limitu (możesz korzystać ile chcesz)
    Cyfrowy Polsat - limit (w zależności od oferty ilość GB, które masz na miesiąc)
  • Moderator - Sieci, Internet
    Jeżeli korzystasz z internetu stacjonarnie (w mieszkaniu) to został bym przy dialogu. Pierwsze i najważniejsze za to brak limitów u obecnego dostawcy.
  • Poziom 32  
    852emil napisał:
    mam internet z Dialogu, po kablu Ethernetowym, 10 mbs

Też bym tak chciał :)
    Nie zamieniaj tego na mobilny. Nie dość, że brak limitów, to i łącze pewniejsze.