Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Umieszczenie zwrotnicy w kolumnie.

rafwie85 11 Sty 2014 15:33 693 3
  • #1 11 Sty 2014 15:33
    rafwie85
    Poziom 7  

Witam, zabrałem się za remont kolumn Space 86. planowo zwrotnica była umieszczona na tylnej ściance, ja natomiast chce umieścić ją na dolnej ściance. Czy to nie wpłynie na jakość dźwięku i czy trzeba ją przykryć tak jak w oryginale. Za każdą pomoc będę wdzięczny.

Umieszczenie zwrotnicy w kolumnie. Umieszczenie zwrotnicy w kolumnie. Umieszczenie zwrotnicy w kolumnie. Umieszczenie zwrotnicy w kolumnie. Umieszczenie zwrotnicy w kolumnie.

• #2 11 Sty 2014 17:22
    piórko
    Poziom 30  

Na dole będzie zwrotnicy bardzo dobrze.

Kołderka nie jest jej potrzebna, ale dobrze zrobi w kwestii tłumienia odbić od podłogi obudowy.

Oczekuję relacji z wyniku remontu.

Na marginesie... Fabryka nie przewidziała oddzielenia GDM'a od basów? Tylko te filce w otworach kosza? Do zastanowienia.

• #3 11 Sty 2014 18:27
    rafwie85
    Poziom 7  

Dzięki za odpowiedź. Generalnie remont prawie zakończony, zostało tylko polakierować druga obudowę, tyły założyć i przylutować terminale. Zastanawiam się jeszcze tylko nad tyłami, czy je zostawić tak jak były w oryginale malowane na czarno , czy może obkleić fornirem, bo trochę mi go zostało.

• #4 11 Sty 2014 18:37
    piórko
    Poziom 30  

rafwie85 napisał:
    Dzikie za odpowiedź. Generalnie remont prawie zakończony, zostało tylko polakierować druga obudowę, tyły założyć i przylutować terminale. Zastanawiam się jeszcze tylko nad tyłami, czy je zostawić tak jak były w oryginale malowane na czarno , czy może obkleić fornirem, bo trochę mi go zostało.

Spoko, bez dzikich ; )

Złóż do kupy, a jeśli dźwięk ucieszy uszy oforniruj by i oczy się cieszyły.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME