Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny!

DAVID1122 11 Jan 2014 16:14 2382 0
    DAVID1122
    Level 12  
    Witam serdecznie!

Mam na sprzedaż dwa 12-calowe subwoofery samochodowe (same przetworniki, bez obudów) Nowe ceny! :

1) Magnat Shockwave 1200 - Całkiem przyzwoity głośnik o mocy 350W (wg producenta) - jak dla mnie realnie 150-200W RMS. Impedancja wynosi 4 Ohm. Głośnik był regenerowany w profesjonalnym zakładzie - zostało wymienione zawieszenie dolne, a stara membrana została zastąpiona nową, bardzo solidną. Cewka oryginalna. Stan techniczny i wizualny nienaganny - na życzenie mogę dokleić piankę dystansową na kosz. Od regeneracji grał w domowym subwooferze - nie był przeciążany. Ma sporą efektywność jak na subwoofer samochodowy, a do tego oferuje niezłe zejście. Pozostałe parametry dostępne w sieci. Gorąco polecam! - Nowa cena - 120zł.
    [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny![Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny!

2) Earthquake Tremor-X12 - Subwoofer o potężnym wychyleniu membrany (xmax) 10mm w jedną stronę, które zapewnia wysokie uzwojenie cewki oraz ogromne piankowe zawieszenie górne. Moc to 200-350W, impedancja 8 ohm. Głośnik posiada oryginalne podzespoły, natomiast miał w profesjonalnym zakładzie klejone zawieszenie górne - stan techniczny idealny. Na życzenie mogę dokleić piankę dystansową na wierzchniej stronie kosza. Z wizualnym trochę gorzej - możliwe drobne zadrapania na zawieszeniu górnym oraz otarcia na przykrywającym membranę czerwonym krążku przeciwpyłowym. Ogólnie głośnik w pełni sprawny, aczkolwiek używany. Nowa cena to 120zł!
    [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny! [Sprzedam] Subwoofery: Magnat Shockwave 1200, Earthquake Tremor-X12 - Nowe ceny!

Przy zakupie dwóch jednocześnie, cena za komplet to 200zł!

Oba głośniki można odebrać osobiście we Wrocławiu, Międzygórzu lub Lądku Zdroju. Mogę też wystawić aukcję poprzez allegro. Kontakt pod numerem telefonu 663259689 lub e-mail: davidchmiel(malpa)wp.pl
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).