Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b6 2.0 ALT - wycieraczki audi a4 b6 2.0 ALT

pawel1993r 11 Sty 2014 16:49 1944 4
  • #1 11 Sty 2014 16:49
    pawel1993r
    Poziom 8  

Witam,
    Pojawił się u mnie problem z wycieraczkami przednimi... Mianowicie, kiedyś zdarzało mi się to już może raz albo dwa, lecz teraz sytuacja zdarza się za każdym już razem.
    Gdy włączę wycieraczki w jakikolwiek tryb, to po powrocie manetki na 'zero' nie przestają chodzić nawet użycie funkcji 'pojedyncze machnięcie' powoduje stan w wyniku którego w pozycji zero wycieraczki nie chcą się zatrzymać. szybkość wycieraczek działa czyli jak wezmę maksymalnie do góry to działają szybciej natomiast nie działa czasówka to pokrętełko przy manetce. Niekiedy wszytsko jest ok a niekiedy właśnie tak głupieje. Proszę o pomoc z góry dziękuje :)

0 4
  • #2 11 Sty 2014 17:10
    suder
    Poziom 13  

prawdopodobnie uszkodzony przekaznik wycieraczek

0
  • #3 11 Sty 2014 17:14
    pawel1993r
    Poziom 8  

A orientuje się ktoś jakie on ma oznaczenie bo z tego co wiem jest on pod kierownicą ja mam tam trzy 53, 370 i jeszcze jakiś jeden. Wiem tyle że po wyjęciu 370 wycieraczki przestają działać to chyba będzie ten co o tym myślicie ?

0
  • #4 11 Sty 2014 19:52
    suder
    Poziom 13  

nie pamietam dokladnie ale to jeden z wiekszych przekaznikow sprawdz tez same wycieraczki czy sie nie zacieraja w prowadnicy przez co uszkodzil sie (wypalil styk) w przekazniku

-1
  • #5 09 Wrz 2014 17:37
    pawel1993r
    Poziom 8  

Problem rozwiązany problemem było zbyt dużo smaru w silniku wycieraczek i robiło się zwarcie po wyczyszczeniu wszystkiego wróciło do normy. Przy rozbieraniu warto wyczyścić tuleje wycieraczek często się zapiekają ramiona wycieraczek mają chodzić leciutko :)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo