Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32EH4003 - Nie działa z HDMI

Richard28 11 Sty 2014 19:22 3831 4
  • #1 11 Sty 2014 19:22
    Richard28
    Poziom 2  

Witam,
    Kupiłem mamie TV Samsung UE32EH4003 i mam brak sygnału przy podłączeniu dekodera "N" poprzez HDMI, natomiast działa na Eurozłączu.Gdzie mam szukać problemu ?
    Dziękuję za pomoc.

1 4
  • #2 11 Sty 2014 19:34
    mihal2002
    Poziom 43  

Richard28 napisał:
    Gdzie mam szukać problemu ?

W instrukcji dekodera N! Czytać, czytać, czytać... do skutku aż załapiesz.
    Jest też opcja szukaj i napisali "wołami" co zrobić. :D

1
  • Pomocny post
    #3 11 Sty 2014 19:48
    leszekpo59
    Poziom 26  

Richard28 napisał:
    Kupiłem mamie TV Samsung UE32EH4003 i mam brak sygnału przy podłączeniu dekodera "N" poprzez HDMI, natomiast działa na Eurozłączu.Gdzie mam szukać problemu ?

Witaj. Proszę na dekoderze wybrać rodzaj aktywnego wyjścia, gdyż aktywny sygnał podawany poprzez EURO wyłącza wyjście HDMI. Czyli jak jest sygnał poprzez EURO, to HDMI jest nie aktywne i na odwrót, czyli gdy HDMI jest aktywne, to na EURO nie ma sygnału. Nie podajesz, który masz model dekodera od ,,N". O ile jest to BOX+ 2851, to kombinacją klawiszy MENU oraz 3 lub 4 uruchamiasz wyjście HDMI. Kombinacja MENU oraz 1 lub 2 dotyczy połączenia jakie masz obecnie, czyli poprzez EURO. Przy dekoderze HD z cyfrową nagrywarką 250 Gb, to zmiany tej dokonujesz przyciskiem RES na odbiorniku. O ile masz dekoder mediaBOX+ 500Gb, to zmiany dokonujesz wybierając na pilocie przycisk z gwiazdką ( w drugim rzędzie od dołu drugi od lewej strony ) a następnie do uzyskania oczekiwanego rezultatu 3, 4, 5, 6, 9. Proszę pamiętać o wybraniu w TV Samsung UE32EH4003 właściwego wejścia HDMI ( tego, pod które podpięty jest dekoder ,,N"). Pozdrawiam.

-1
  • #4 13 Sty 2014 08:56
    Richard28
    Poziom 2  

Dzięki bardzo.
    Mam jeszcze tylko jeden problem że nie pamięta ustawień i po wyłączeniu TV muszę zmieniać źródło.

0
  • #5 13 Sty 2014 09:35
    mihal2002
    Poziom 43  

Richard28 napisał:
    Mam jeszcze tylko jeden problem że nie pamięta ustawień i po wyłączeniu TV muszę zmieniać źródło

Co nie pamięta? Jak TV to czym wyłączyłeś(przyciskiem) tym samym włącz. I masz instrukcję TV do poczytania. Tam napisali co zrobić. Za CIEBIE nikt nie będzie jej czytał i tłumaczył z polskiego na nasze.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo