Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Do jakiej szkoły muszę iść ?

carbon792 11 Sty 2014 22:38 975 3
  • #1 11 Sty 2014 22:38
    carbon792
    Poziom 7  

Witam.
    Jestem w 3 kl gimnazjum i musze isc gdzies do szkoły. Interesuje mnie informatyka elektronika i troche mechanika. Lezy u mnie matematyka i fizyka. Pewnie nie dam rady z tymi przedmiotami. Mam srednią ok 3,8. może isc na marynarza? Ciekawi mnie to. Tylko do jakiej szkoly po gimnazjum trzeba iść? Najblizsza szkoła morska jest odemnie ok. 200km, ale to nie problem. Prosze o pomoc i rade.

0 3
  • #2 12 Sty 2014 13:52
    ojcio
    Poziom 17  

Jeśli leży matma i fizyka to daruj sobie marynarza.
    Po pierwsze zastanów się co chcesz w życiu robić. Jeśli Twoj prac przynosi Ci satysfakcję jest o połowę lżejsza...

0
  • #3 12 Sty 2014 14:19
    vatixxx
    Poziom 8  

Skoro leży u ciebie fizyka i matma, to ciężko wybrać się na coś związanego z elektroniką.Lecz jeśli się tym interesujesz to nie wiem czemu leży u ciebie fizyka Prąd,Mechanika to dziedziny Fizyki. Nie wiem co ci doradzić bo, nie wiem w czym jesteś dobry. Może dobrym wyborem będzie zawodówka z profilem Monter Elektroniki i później Liceum uzupełniające. Zastanów się czym się interesujesz.

0
  • #4 13 Sty 2014 20:55
    buczo11
    Poziom 27  

Witam!

carbon792 napisał:
    Interesuje mnie informatyka elektronika i troche mechanika. Lezy u mnie matematyka i fizyka. Pewnie nie dam rady z tymi przedmiotami.

W związku z tym rozsądnym wyborem jest szkoła zawodowa o interesującym Cię profilu. Optymalna byłaby mechatronika. Ale chcąc uzyskać wykształcenie średnie i zawód technika potwierdzony zdanym egzaminem zawodowym, musisz liczyć się z tym, że matematyki i fizyki będziesz musiał się nauczyć.

0