Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak dźwięku i niedziałające gry/aplikacje.

zONgler 12 Sty 2014 14:10 669 1
  • #1 12 Sty 2014 14:10
    zONgler
    Poziom 1  

Witam! Mam bardzo poważny problem, mianowicie wczoraj podczas użytkowania komputera (grałem w CS:GO) wyskoczył mi błąd (nawet nie zdążyłem przeczytać jaki), a komputer się wyłączył. Zdziwiłem się, a kiedy włączyłem go ponownie zobaczyłem skanowanie dysku. Podczas skanowania został usunięty jeden plik, a gdy po niby poprawnym włączeniu komputera chciałem włączyć sobie film na youtube zauważyłem, że nie mam dźwięku. Spotify również nie działa. Kiedy chce uruchomić piosenkę, którą mam na komputerze wyskakuje błąd: "C:/User/..... Wykonanie serwera nie powiodło się." Myślałem, że to karta dźwiękowa, jednak po wejściu w Realtek HD Audio i włączeniu "Testu" dźwięk działa poprawnie. Wszystkie "Dźwięki systemowe" również są słyszalne. Dodam, że nie mogę także uruchomić żadnej gry (czarny ekran i brak odpowiedzi). Podejrzewam, że jest to problem z Adobe Flash Player. Próbowałem odinstalować ten program, jednak w żaden sposób mi się nie udało. Zawsze wyskakuje błąd, a dalsze próby kończą sie fiaskiem :(
    Przed chwilą zauważyłem, że nie mogę włączyć nawet Worda, wyskakuje błąd: "Błąd 1719. Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalator Windows. Może mieć to miejsce, jeśli Instalator Windows jest niepoprawnie zainstalowany. Skontaktuj się z działem pomocy techniczne, aby uzyskać pomoc." Po kliknięciu "OK" pojawia się: "Błąd krytyczny instalacji."
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

P.S. Jestem całkowicie zielony w tematyce naprawy i analizy komputerów, więc proszę o dokładny opis działań :)

0 1
  • #2 14 Sty 2014 10:23
    ValValiantThor
    Poziom 33  

Jaki masz system ? Jesli znasz angielski spróbuj tych rozwiazań. Powinny pomóc.
    Link

0
  Szukaj w 5mln produktów