Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pasywne chlodzenie Karty graficznej Radiatory na pamieci i nie tylko

12 Sty 2014 16:48 1074 4
  • Poziom 16  
    Witam mam pytanie czy dobrze założyłem radiatory na karcie graficznej. Założyłem na pamięciach. A że nie wiedziałem co zrobić z reszta radiatorow to założyłem na wszystkie małe czarne skrzyneczki
    :-P. Załączam zdjęcie

Ps uzywalem tylko pasty dołączonej do radiatorow. Tu sa jeszcze jakieś paseczki nie wiem do czego.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    Dostalem specjalna paste wraz z radiatorami. Oraz takie dziwne paseczki które można odkleic. Zalaczylem na zdjęciu te paseczki
  • Admin grupy komputery
    Zardrian napisał:
    Dostalem specjalna paste wraz z radiatorami
    I tą pastą przykleiłeś radiatory?
    Pasta - zapewne termoprzewodząca, jest na rdzeń GPU, CPU, NB - pod radiatory przykręcane (przypinane). Te, owe paseczki, to taśma dwustronnie przylepna i to nią powinieneś przykleić radiatory do układów.
  • Poziom 16  
    Właśnie nie. Pasta juz byla nałożona na cooler od gpu. A ta pasta jest inna bo to termo przewodząco klejamąca. W instrukcji pokazane jest ze wlasnie za pomoca niej należy przykleic.
    A te paseczki sa jedno strono klejące. One chyba sa jako izolatory by radiatory nie wyłapywaly.