Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera cofania działająca z androidem

12 Jan 2014 18:39 8991 6
  • Level 11  
    Witam. Chciałbym przerobić kamerę cofania którą posiadam na wersję która będzie działała z androidem, znalazłem w internecie kilka modułów WIFI, z transmiterem i odbiornikiem. Transmisja między nimi odbywa się na częstotliwości 2,4Ghz tak samo jak częstotliwość wifi, dlatego chciałbym się upewnić czy będę w stanie przejąć sygnał przy pomocy pc? Zapewne transmiter, i odbiornik pracują w tej samej sieci więc jeśli użyję programu do odnajdywania ukrytych sieci WIFI to będę w stanie odczytać nazwę SSID?

Na allegro jest ramka na tablice niemieckiej firmy z zamontowaną kamerą RFK WIFI, z ciekawości pobrałem ich program z tego co się zorientowałem to aby nawiązać łączność trzeba wpisać SSID.

Z góry dzięki za pomoc.
  • Moderator of Cars
    Transmitery AV 2,4GHz nie mają nic wspólnego z WiFi, poza tym że działają na tej samej częstotliwości.
  • Level 11  
    a można zrobić coś takiego by działało?
  • Level 10  
    Witam, mam taką kamerę z Wifi i działa na 2 tabletach, ale na talencie trzecim Asus już nie pokazuje obrazu. Czemu?
  • Level 11  
    daj proszę namiar na tą kamerkę.
  • Level 10  
    Znalazłem taka kamarke na conrad.pl tam jest sklep i kupiłem, jak się zarejestrujesz dostaniesz 20% rabatu. W sumie przesyłka niby z niemiec ale otrzymałem po 3 dniach czyli szybko. Ale i tak nadal nie rozwiazalem problemu związanego z brakiem wyświetlania obrazu.
  • Level 17  
    Pozwolę się podłączyć z "kameralnym" pytaniem.
    Znalazłem taką kamerkę i się zastanawiam czy będzie działać z urządzeniem z androidem? Czy to nie jest tak, czy musi być router "za nią" i dopiero sygnał wifi z routera odbierze tel/tablet?
    http://tinyurl.com/nwojty2
    Ma zasilanie 5V zatem pomyślałem, że można by w razie potrzeby do samochodu zabrać, jako cofania używać :)