Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki telewizor kupić 50-60cali lcd czy led do 4000zł

przemon80 12 Sty 2014 22:07 1533 3
  • #1 12 Sty 2014 22:07
    przemon80
    Poziom 2  

Witam.
    Chcę kupić telewizor 50-60 cali do 3000zł max. 4000zł. Nie wiem czy kupić lcd, czy led. Jaki lepszy? Proszę o pomoc.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - 24m.
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? - około 4,5m-5m.
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? - 2 może 4 osoby.
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? -na wprost.
    5.Telewizor ma stać czy ma wisieć? - raczej wisieć.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? - tylko z rana.
    7. Jaki masz obecnie telewizor? LG 32 modelu nie pamiętam.
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? - na pewno smart tv,wi-fi,usb x3,hdmi x3, i żeby był oszczędny w poborze prądu.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? - dekoder inea (ciągnięty światłowodem).
    10 .Jakie urządzenia? - w przyszłości kino domowe (prawdopodobnie LG BH9530TW) i PS3 albo 4.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? - 6-9 godzin.
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? - nie mam pojęcia która lepsza.
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? -s port, bajki, seriale i filmy.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? - tak.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? - tak,około 1 godziny dziennie.
    16. Preferencje co do marki? - 1.LG 2.SHARP 3 inne marki.
    17. Preferencje co do wielkości? - 50-60 cali nie mniejsze.
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - zbyt duże, nie poręczne piloty.
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - ja wieczorami,dzieci w dzień.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? - 3000zł to jest to co mogę wydać, ale dam rade wyskrobać jeszcze tysiaka więc max. to 4000zł.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? - akurat ta funkcja nie jest aż tak potrzebna, ale jak będzie to ta lepsza.

• #2 16 Sty 2014 11:25
    Agito_pl
    Poziom 14  

Polecamy Ci zakup telewizora LG 50" LED 50LN575S. Posiada on po 3 złączna HDMI oraz USB, ma złącze WiFi oraz SmartTV. Zamontowany ma także inteligentny system oszczędzania energii. Dzięki zamontowanym diodom LED oraz formatowi Full HD, obraz powinien być bez zarzutu. Zdecydowanie rekomendujemy zakup tego urządzenia.

• #3 17 Lis 2014 09:08
    przemon80
    Poziom 2  

Kupilem ale LG 65LA965v i mam wlasnie co do tego modelu pytanie.Może pytanie jest dla niektòrych z was co najmniej śmieszne ale proszę pomòżcie.Jest to mòj pierwszy tv z smart tv i tu właśnie jest problem.Czy aby włączyc smart tv trzeba mieć podłączonom antene naziemną albo cyfre?Dodam że wifi mam włączone i dziala a smart tv za boga nie chce sie włączyc.Prosze o jakąś podpowiedz co można by było z tym zrobić.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME