Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oświetlenie biurka LED - listwy LED białe-zimne do 125zł

13 Sty 2014 20:14 2238 9
  • Poziom 1  
  • Poziom 20  
    Będzie dobre. Kupuj.
  • Poziom 1  
  • Poziom 30  
    Gdzie ten link? Trudno odpowiedzieć jeśli nie wiadomo o jakie taśmy chodzi.

Podałeś parametry nie techniczne, lecz ilościowo - wymiarowe.

Jakiej mocy zasilania będą wymagać i ile w zamian dadzą lumenów, to pytania podstawowe. Jaki sposób montażu, to też istotne, barwa światła, kąt świecenia...

Poleciłbym Ci moduły LED, z których sam zrobiłem oświetlenia biurka. Robi się jeszcze do nich regulowany zasilacz.
  • Poziom 30  
    Taaak, brak jakiegokolwiek z parametrów, o które pytałem. Nie kupuj.

Zakładam, że chcesz białe, a nie RGB.
  • Poziom 1  
  • Poziom 30  
    Polecam wspomniane moduły. Zalecałbym ciepłą barwę. Zasilanie 12 V wydajność 170lm / 2,4W.
  • Poziom 35  
    Ciekawą lampę biurową sobie kup.Lampka biurowa SUENA. moc 3.5 W piękne mocne światło Typ lampy LB-RIMINILED -02 W podstawie lampy widnieje kod zp-3872/13 tel do importera 22 444 75 00 www.gtv. com.pl kupiłem ją w Cearfurze w cenie 30 zł
  • Poziom 10  
    Witam,
    powtórzę się w podanym linku brakuje parametrów które charakteryzowałby źródło światła. Można by pisać wypracowania na ten temat. Jak dla mnie potrzebujesz min 1000lm światła będziesz wtedy odczuwał komfort. Jeśli chodzi o kolor to polecałbym jednak nie zimny a neutralny (moim zdaniem neutralny to 4000K) . Całkowicie zimny jest bardziej do stosowania na zewnątrz. Jeśli możesz wydać np. 180 PLN to mógłbym Ci polecić rozwiązanie inspirowane zdaniem mojej żony. Gotowy zestaw. To całkowicie mój pomysł mój projekt i wykonanie. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę trochę doradzić LED-ami pasjonuję się od roku 2004 :). Niestety nie mogę zamieszczać linków zewnętrznych więc mogę podać na maila.