Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AEG santo model c-91841-5i - sterowanie nie działa

misiu0 13 Sty 2014 20:29 1224 2
  • #1 13 Sty 2014 20:29
    misiu0
    Poziom 2  

Witam proszę o pomoc przestało działać sterowanie lodówki to znaczy nie można zmienić temperatury na wyświetlaczu ani wyłączyć samej lodówki przyciskiem wyświetlacze są ok sama lodówka pracuje chłodzi dobrze agregat się rozłącza jednak zamrażarka nie pamięta zaprogramowanej temperatury.
    Lodówka posiada moduł sterujący na jednej płytce i jest jeszcze druga do której ten moduł jest wpięty taśmą po wymontowaniu wszystko wygląda ok kondensatory nie są spuchnięte. Jak sprawdzić którą płytkę zamówić
    pnc-925701683 lodówka pod zabudowę pracowała ok 4-lata

1 2
  • Metal Work Pneumatic
  • #2 22 Sty 2014 21:43
    misiu0
    Poziom 2  

Witam ponownie w module została wymieniona pamięć tylko jest problem ze wsadem do niej czy jest jakaś możliwość zdobycia takiego wsadu model lodówki opisałem wyżej POZDRAWIAM

1
  • Metal Work Pneumatic
  • #3 09 Kwi 2015 22:27
    igosoft
    Poziom 1  

Witaj

Mam identyczny problem z identyczną lodówką, która po prawie takim samym czasie się przestałą działać jak została zaprojektowana :). Czy możesz mnie nakierować na odpowiedni moduł/pamięć itp ? Czy udało Ci się samemu usunąć usterkę ? Da się kupić podzespoły przez internet ? Napisz proszę coś więcej w tym temacie.

pozdrawiam

1
  Szukaj w 5mln produktów