Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję zgrzewarki do folii i folii termokurczliwej

cold as ice 13 Sty 2014 21:04 1119 2
 • #1 13 Sty 2014 21:04
  cold as ice
  Poziom 1  

  Jak w temacie - poszukuję osoby która posiada wyżej wymienione rzeczy i mogłaby mi wyświadczyć przysługę w postaci zafoliowania folią termokurczliwą jednego małego kartonu. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby taka osoba się na Śląsku znalazła.

  Albo może są jakieś punkty na śląsku (Chorzów, Katowice, Sosnowiec itp.) gdzie dokonuje się takich rzeczy i może ktoś poleci? Ja googluję szukam i tak naprawdę nic nie znajduje bo nawet nie wiem czy szukam w dobrym kierunku (usługi pakowania, foliowania itp.).

  Wiem, że co prawda można kupić ręczne zgrzewarki za niewielkie pieniądze ale czy to się opłaca na jedno małe pudełko? Raczej nie.

 • #2 24 Sty 2014 11:48
  b26
  Poziom 7  

  Jeżeli chodzi o jedno pudełko to łatwiej owinąć folią stretch. Jeżeli musi być folia termokurczliwa to można ją zgrzać żelazkiem ( przez papier) - najlepiej krawędzią żelazka. Można też owinąć folią termokurczliwą, brzegi szczepić np spinaczem lub gwoździami i obkurczyć opalarką ( można też przeprasować żelazkiem przez papier na niskiej temperaturze przez papier). Folia termokurczliwa zaczyna się kurczyć w temp. ok 100 C.

 • #3 25 Sty 2014 19:01
  rafcio363
  Poziom 30  

  Kolego w niektórych hipermarketach ochroniarze takie coś ci zrobią za free jak wejdziesz z swoją prywatną rzeczą na teren sklepu.

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME