Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP550P5C-S03 - nie działa przywracanie systemu z partycji Recovery [F4]

13 Sty 2014 21:35 13419 4
 • Poziom 7  
  Temat był na forum ale nie mogę sobą sam z tym poradzić. Laptop Samsung NP550P5C-S03PL. Przez swoją głupotę tylko namieszałem. Nie zrobiłem płyt recovery, podzieliłem dysk programem EASEUS Partition Master (zamiast pod Windows) i przestało działać przywracanie systemu z partycji recovery oraz przycisk F4 do uruchamiania przywracania. Żadnej partycji nie usunąłem tylko zmniejszyłem wielkość dysku C. Obecnie są dwie partycje C i D. System działa normalnie W8 odpala się. System zaktualizowany do W8.1.
  Co by trzeba było zrobić by zaczęło działać przywracanie systemu z przycisku F4. Zaznaczę że nie posiadam cd z Win8 , próbowałem przywrócić z pod Win kopie zapasową ale program recovery nie wiem dlaczego nie widzi jej... Czy mógł by mi ktoś pomóc co zrobić z tym fantem krok po kroku..

  Samsung NP550P5C-S03 - nie działa przywracanie systemu z partycji Recovery [F4] Samsung NP550P5C-S03 - nie działa przywracanie systemu z partycji Recovery [F4]
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 7  
  Czy mam robić wszystko krok po kroku jak w tym linku? Napisałby mi pan dokładnie, co i jak?
 • Poziom 7  
  Pod Win ustawienia>zmień ustawienia komputera>Aktualizacje i odzyskiwanie>odzyskiwanie>uruchamiania zaawansowane>zakładka rozwiąż problemy> resetuj do stanu początkowego tak samo przywracanie systemu z kopii zapasowej nie idzie (Kopia jest na dysku) kopia nie jest widoczna.
  Chciałbym przywrócić system do stanu fabrycznego z Przycisku F4 Proszę o pomoc
 • Poziom 7  
  Pomogło to>>
  Przez DMDE [Otwórz wolumin] SAMSUNG_REC i odzyskaj na C:
  \WinClon\Admin\Setup\Tools\RecoverySettingsSV.exe i uruchom jako administrator.
  F4 zaczął działać razem z odzyskiwaniem