Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

candy cs2 125 - nie wlacza sie

13 Sty 2014 22:35 1398 3
  • Poziom 2  
    witam,

mam kilkuletnia pralkę candy cs2 125

od dłuższego czasu miałem problemy z programatorem - czasami włączał się inny program (np. 90 stopni zamiast 30) - w tej chwili pralka całkowicie odmówiła posłuszeństwa - objawy są takie ze nie zależnie od ustawienia programatora włącza się taki program jak przy odsączaniu (słychać ciągnąca pompę), lampa na wskaźniku obrotów jest na 0, czas na 15 minut - pralka po 1-2 minutach wyłącza się - kiedyś już pojawił się ten sam problem ale pralka samoczynnie odwiesiła się

proszę o informacje jakiego rodzaju może to być błąd - programator czy coś innego?
    jaki może być spodziewany koszt naprawy w serwisie (duże miasto woj.) ?
  • Specjalista AGD
    My tu nie jesteśmy od wyceny kosztów napraw a od porad naprawczych , więc radzę - sprawdź szczotki silnika oraz grzałkę na upływność i przejście obwodu spirali grzejnej . Jeśli nie wiesz o czym piszę to lepiej oddaj pralkę do naprawy .
  • Poziom 2  
    rozumiem.....ze nie otrzymam fachowej odpowiedzi na która liczyłem
    cóż, szkoda - nie miałem zamiaru jej naprawiać samodzielnie bo się na tym nie znam ale chciałem mieć jakiś pogląd nim oddam ja do serwisu
    pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    akwizycjabudowlana napisał:
    rozumiem.....ze nie otrzymam fachowej odpowiedzi na która liczyłem

Bzdura, przecież ją otrzymałeś.
    machefi napisał:
    sprawdź szczotki silnika oraz grzałkę na upływność i przejście obwodu spirali grzejnej