Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson XP-205 - Migające diody sygnalizujace "BŁĄD KRYTYCZNY"

13 Sty 2014 22:55 3531 2
  • Poziom 9  
    Kupiłem właśnie w/w drukarkę, wykonałem wszelkie czynności nakazane do pierwszego uruchomienia zachowując nakazane czynności i czasy. Gdy załadował się tusz i zamknąłem pokrywę, po chwili zaczęły migać diody sygnalizujące "błąd krytyczny". Myślałem, że to przejściowo przy pierwszym uruchomieniu tak jest, ale to trwało kilka minut. Odłączyłem od sieci, ponownie uruchomiłem - to samo.Naboje widziała jako pełne, ale diody migały i nie było nic"zaciętego papieru, czy też obcych przedmiotów", jak sugeruje instrukcja w takich przypadkach i o dziwo drukarka wydrukowała mi dwie strony, które jej zadałem. Jednak przy próbie skanowania wyświetlił się komunikat o braku komunikacji ze skanerem, nie działają też przyciski na przednim panelu oprócz wyłącznika głównego zasilania.

Co zrobiłem nie tak, czy miał ktoś takie coś i da się to jakoś zrobić? Nie chciałbym odsyłać urządzenia z powrotem do sklepu, chyba że kupiłem wadliwy towar i będzie to konieczne, nie było to żadne powystawowe cudo i normalny sklep internetowy.
  • Poziom 17  
    Wygląda na to, że drukarka jest wadliwa. Oddaj ją do sklepu gdzie ją kupiłeś albo sam wyślij bezpośrednio do autoryzowanego serwisu Epsona
  • Poziom 9  
    Drukarka już w drodze do sklepu, sami załatwili kuriera - czekam na nową.
    Temat do zamknięcia.