Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool ADG7556 - Różne objawy, nie chce myć.

14 Sty 2014 09:28 1173 4
  • Poziom 17  
    Witam. Posiadam zmywarkę Whirlpool ADG7556, ma ona z dwa i pól roku. Od pewnego czasu dzieją się z nią różne rzeczy. Za pierwszym razem nie przestała zmywać, zawiesił się program i kilka godzin cały czas myła i grzała wodę, musiałem ją wyłączyć z prądu. Następnym razem przerwało zmywanie i pokazywało błąd f4, ale było słychać jak woda co chwilę uderza o drzwi. Wyczyściłem filtr i umyło dobrze z dwa razy. Teraz zazwyczaj po włączeniu nabierze wodę, chwilę płucze, wypuści i sygnalizuje koniec zmywania, nie pokazuje błędu, nie bierze tabletki. Za drugim lub trzecim razem zacznie zmywać,a nieraz to muszę ją odłączyć z prądu na chwilę dopiero zacznie myć. Nieraz po zmywaniu kończy błędem f3. Program testujący nie pokazuje błędu. Czy to świadczy o uszkodzeniu płytki programatora?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista AGD
    Myła pewnie za pomocą tabletek? Pompa myjąca zalicza zgon i grzałka dostaje po d...ie.
    bodek34 napisał:
    Czy to świadczy o uszkodzeniu płytki programatora?

Nie.
  • Poziom 17  
    Najczęściej myła na tabletkach. Przy myciu słychać jak woda uderza po drzwiach zmywarki. Dlaczego program testowy nie wykazuje błędu?
  • Specjalista AGD
    bodek34 napisał:
    Najczęściej myła na tabletkach
    No i piach z tabletek zapoczątkował uszkodzenie pompy.
    bodek34 napisał:
    Dlaczego program testowy nie wykazuje błędu?
    Są stany których elektronika nie potrafi zdiagnozować i tak będzie w testówce.
  • Poziom 17  
    A to że wyskakuje błąd f3 na końcu? Wskazuje on chyba brak grzania a grzeje w czasie mycia. Nie jestem pewny czy na końcu grzeje grzałka.