Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet

tomek10861 14 Sty 2014 15:32 5091 0
 • #1 14 Sty 2014 15:32
  tomek10861
  Poziom 27  

  Witam. Mam do sprzedania pancerny laptop - tablet. Komputer pochodzi z znanej serii Fully Rugged. Jest odporny na wilgoć, ekstremalne temperatury, nacisk. Obudowa komputera wykonana jest ze stopu magnezowego (co zapewnia jej lekkość i wytrzymałość). Laptop jest kompletny i sprawny.
  [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet

  Jego wadą są badpxele na ekranie (spowodowane jest to albo uszkodzoną taśmą, albo samą matrycą - dokładniej widać na zdjęciach), na zewnętrznym monitorze wszystko działa ok. Dodatkowo plastiki są w nienajlepszym stanie (jednak nie wpływa to w żadnym stopniu na jego działanie, ani na wodoodporność). W razie komuś to bardzo przeszkadza wizualnie, to koszt plastików jest niewielki, do zakupienia na znanym serwisie aukcyjnym. Sprzedaję go z tych powodów po niższej cenie.
  [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet
  Jak wcześniej wspomniałem komputer ma możliwość pracowania jako tablet (obrotowy ekran, działa na rysik). Posiada modem GSM, IR, Bluetooth, USB, wyjście VGA, 100mb/s LAN, kartę Wi-Fi, audio in/out, modem działający na linii telefonicznej. Jego atutem jest praca na baterii. Na naładowanej baterii pracuje powyżej 3,5h podczas normalnej pracy, na zmniejszonej jasności ekranu zapewne może pracować znacznie więcej (tyle też pokazuje system Windows). Posiada on na spodzie naklejkę Windows XP Tablet Edition (system do przeinstalowania zainstalowany w celach testowych XP Professional /brak doinstalowanych niektórych sterowników/ nie kasuję go, aby od razu po zakupie można było sprawdzić działanie).

  Laptop wiernie mi służył przez 3 lata. Sprzedaję go, ponieważ pora kupić coś nowego. Cena jaka mnie interesuje to 550zł (tak jak wspomniałem obniżam ją ze względu na badpxele). Istnieje możliwość negocjacji ceny.

  Parametry
  -Procesor Pentium M 900MHz,
  -512MB pamięci RAM,
  -Karta graficzna wbudowana - pamięć współdzielona z RAMu,
  -Dysk 40GB w specjalnej ramce chroniącej go przed uszkodzeniami,
  -Bateria która trzyma powyżej 3,5h,
  -Rysik,
  -Dodatkowo na ekranie laptopa naklejona jest specjalna folia ochronna, chroni go przed zarysowaniami.

  [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet

  Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany parametrami laptopa polecam poczytać na jego temat w Google. Jego świetnym zastosowaniem jest warsztat samochodowy, prace w plenerze, jako komputer do samochodu terenowego, ect.

  [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet [Sprzedam] Panasonic ToughBook CF-18, pancerny laptop/tablet

  Zamknięty temat nie oznacza, że oferta jest nieaktualna.
  Posty "zamknięte" może nadal edytować ich autor. Aby dokonać zmian należy skorzystać z przycisku Edytuj.
  Posty z rodzajem transakcji /Sprzedam, Praca/ po sprawdzeniu ich poprawności są zamykane - to nie są tematy dyskusyjne !

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).