Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung 941MP - Uciążliwe migające pasy

kauek 14 Jan 2014 22:03 1773 1
    kauek
    Level 1  
    Witam. Posiadam monitor Samsung 941mp. Szukalem podobnych problemow na forum - ale nie znalazlem niczego z takimi paskami (glownie z kolorowymi)

Podobny problem już miałem kilka razy - jednak on po kilku dniach ustępował - tym razem nie.

Otóż na moim monitorze pojawią się (szare?) pionowe maski, nieraz one falują nieraz nie, wszystko też zależy też od kolory wyświetlania strony/gry/aplikacji. Na pulpicie np są one w kilku miejscach, a teraz gdy pisze ten post, mam w nich cały ekran.

Problem pewno ustąpi (średnio mam tak 5-6 razy na rok od jakiś 3 lat), jednak chciałbym się dowiedzieć dlaczego są one się pojawią.

Nie jest to wina kabla - podłączalem tym samym kablem inny monitor, telewizor. Dodatkowo paski są tez widoczne na innych źrodlach (telewizja, AV)

Zrobiłem zdjęcia
    Samsung 941MP - Uciążliwe migające pasy Samsung 941MP - Uciążliwe migające pasy Samsung 941MP - Uciążliwe migające pasy

Wrzucilem teżfilmiki na dropboxa - jest on w formacie mp4, w google chrome powinien on się wyświetlać bezpośrednio w przeglądarce.
    (usunelem http bo nie mam uprawnien ) dl.dropboxusercontent.com/u/65295533/CAM00182.mp4
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Wojtek44
    Level 27  
    Postaw go w innym miejscu w domu ( w innym pokoju, przy innej ścianie ) i wtedy sprawdź.
    Pewnie sąsiad 5-6 razy do roku włącza jakąś magiczną maszynę ;)