Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie działa odtwarzacz MP3

kamill-pl 15 Jan 2014 13:12 1269 1
    kamill-pl
    Level 1  
    Witam, mam problem z odtwarzaczem MP3. Od kilku lat posiadam odtwarzacz MP3 firmy Canyon (chyba jakiś typowy "no name"), nie dawno postanowiłem zmienić na nim system plików z FAT na NTFS, ponieważ w tym pierwszy ograniczało mi ilość wgrywanych plików, przez co gdy już pamięć była "pełna" nadal pozostawało na nim sporo wolnego miejsca. I wtedy właśnie pojawił się problem, gdy po formatowaniu i wgraniu nowych plików chciałem włączyć odtwarzacz uruchomiło się na wyświetlaczu startowe "welcome" i nic... wyświetlacz wyświetlał ten napis bez przerwy (do wyjęcia baterii). postanowiłem więc zmienić ponownie system plików na FAT, jednak pojawił się kolejny problem - komputer nie wykrywa urządzenia (nawet odtwarzacz po podłączeniu do komputera nie wyświetla na ekranie informacji o połączeniu usb). Da się coś z tym zrobić? czy po prostu odtwarzacz nadaje się do wyrzucenia?
    z góry dzięki za pomoc.

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15 [dzimi]
    DominTR3B
    Level 27  
    Polecam kupno nowego playerka.Skasowałeś ważne pliki systemowe lub uszkodziła się pamięć w istotnym obszarze adresowym.Teraz takie mp3 na kartę microSD nie są drogie.