Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tolino Shine - Poszukuję polskiego menu lub angielskiego do czytnika e-book

zuzil 15 Sty 2014 16:45 2739 2
 • #1 15 Sty 2014 16:45
  zuzil
  Poziom 11  

  Jak w temacie poszukuję najlepiej polskiego w ostateczności angielskiego menu do czytnika Tolino Shine takiego samego jak opisanego w artykule z linku: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2525495.html
  Gdyby był ktos w posiadaniu wiedzy jak zmienić w nim język na polski byl bym bardzo zadowolony, czytnik idzie na prezent o ile ja się w nim orientuje tak nowy właściciel wolał by Polski:)
  druga sprawa nei wiem czy w nim jest to normą ale przy przewijaniu stron, zmianie grafiki i ogółem przy jakich kolwiek zmianach wyświetlanego obrazu występuje rozmycie obrazu nie jest to płynne, przy dużych czcionkach tego nie widać ale musza być bardzo duże inaczej strona się rozmazuje na około 1s i dopiero potem wyświetla sie romalnie, tak samo podczas ładowania stron z grafikami ładują sie bardzo topornie.

  0 2
 • #2 24 Lis 2016 14:20
  debros
  Poziom 2  

  Niniejszym przyznaję sobie złotą łopatę za odkop tematu. Co tam złotą, platynową.

  Zawędrowałem tutaj w poszukiwaniu odpowiedzi na praktycznie te same pytania, ale znalazłem je ostatecznie gdzie indziej i postanowiłem się nimi podzielić.

  Jeżeli nie ma wyboru języka to po aktualizacji czytnika (w dniu 23.11.2016 wyszła nowa aktualizacja 1.9.0) do wyboru są te pokazane na obrazku:

  Tolino Shine - Poszukuję polskiego menu lub angielskiego do czytnika e-book

  Języka polskiego brak i nie należy się spodziewać, zarówno z oficjalnego źródła jak i custom ROMu (czytnik rzadko spotykany w Polsce jako że jest dedykowany na określone rynki).

  "przy przewijaniu stron, zmianie grafiki i ogółem przy jakichkolwiek zmianach wyświetlanego obrazu występuje rozmycie obrazu nie jest to płynne" - w przypadku czytników jest to normalne, ekran "błyska" przy jakichkolwiek zmianach oraz co którąś stronę w książce (w zależności jak jest to ustawione, u mnie domyślnie co 6).

  Typowe dla ekranów e-ink.

  Strony internetowe ładują się raczej słabo gdyż wynika to zarówno z parametrów samego czytnika jak i ekranu e-ink. Siłą rzeczy nie jest to tablet, przeglądarka internetowa jest w czytniku moim zdaniem dodana trochę na siłę.

  1