Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Meriva B 2011r. - Nie działa radio CD 300 po kolizji i otwarciu Airbag

wyginty 15 Jan 2014 20:52 3213 5
    wyginty
    Level 9  
    Witam. Opel meriva b 2011 rok 1.7 uległ uszkodzeniu na skutek czego zostały odpalone dwa przednie airbagi oraz napinacze z dopinaczami. Całość została wymieniona. Niestety nie działa radio cd300 oraz wyświetlacz. Bezpieczniki w porządku oraz przewód doprowadzający zasilanie do radia też. Dodam tylko tyle, że już na innym forum ktoś opisał podobną usterkę też po otwarciu airbagow. Może ktoś z forumowiczow zajmujący się oplami podpowie co z tym fantem zrobić. Nie wiem czy wymiana radia cos da gdyż radio jest dopasowane do danego egzemplarza samochodu.
    Dodzwonilem się też do tej osoby co ma ten sam problemy z innego forum i nadal walczy z tematem bez zmian, nawet zakupił drugie radio i mówił ze nie może go uruchomić bo nie jest zintegrowane z tym modelem.
    Swieci się też kontrolka od zabezpieczenia drzwi.
    Proszę o podpowiedz w temacie. Pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    matrixs
    Level 25  
    Robiłeś jakąś diagnostykę?
    wyginty
    Level 9  
    Robiłem, ale interfejsem kolegi pdl3000 i za duzo tam nie mozna zrobic, jedyne co to skasowałem tylko airbagi.
    corb
    Level 13  
    Sprawdź za pomocą tech2 bądź MDI czy jest komunikacja z radiem, wyświetlaczem i panelem sterujacym. Odłącz wszystkie ww urządzenia i sprawdź czy po podpięciu nie ożyją.
    mmdamian
    Level 2  
    witam.
    mam identyczna sytuacje z moja meriva.
    nawet aso opla rozkłada już rece. ma ktoś już jakiegoś pomysła jak to opanować.Pozdrawiam....