Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Q210 - Podłączenie zasilacza-wybija korki w mieszkaniu

Vivianna 16 Sty 2014 00:01 1305 5
  • #1 16 Sty 2014 00:01
    Vivianna
    Poziom 9  

Przepraszam za być może nieprofesjonalne określenie tematu ale nie wiem jak to inaczej ująć.
    Wczoraj w nocy pracowałam na laptopie podłączonym do ładowarki, (ta oczywiście do listwy) korzystając z zewnętrznego monitora i nagle zgasło światło w całym mieszkaniu. Włączona była tylko lampka, laptop na podstawce chłodzącej i monitor. Wybiło korki w mieszkaniu i na korytarzu ten główny. Korki powciskałam i włączyłam ponownie laptopa, chodził poprawnie. Nawet nie skojarzyłam faktu braku światła z jakąś usterką laptopa.
    Rano po podłączeniu zasilacza zrobiło się identycznie więc skojarzyłam fakty i wychodzi na to, że coś dzieje się chyba z zasilaczem ale tego właśnie nie jestem pewna w 100%. Jeśli to tylko wina zasilacza to postaram się kupić nowy ale czy tylko? Jak i co ewentualnie sprawdzić? Bardzo pilnie proszę o pomoc.

0 5
  • Pomocny post
    #2 16 Sty 2014 00:16
    gremio86
    Poziom 13  

Zwarcie na zasilaczu. Zobacz na innym jeśli masz możliwość. Od znajomego, albo w serwiso-komisie (chyba nie weźmie za to kasy).
    Stawiam na zwarcie na zasilaczu.

0
  • #3 16 Sty 2014 00:28
    Vivianna
    Poziom 9  

Właśnie w tym sęk, że jestem ostatnio tak zajęta pracą że nie mam za bardzo czasu na bieganie z laptopem, wolałabym kupić via internet z dostawą do domu. Przewód łączący zasilacz z gniazdkiem może zostać ten sam czy kupić również nowy? Kupować oryginalny, czy mogą być te uniwersalne? Czytałam, że nie są polecane ale mam kilka laptopów i w razie powtórki z rozrywki taki uniwersalny mógłby się ewentualnie przydać.

0
  • Pomocny post
    #4 16 Sty 2014 00:31
    adamadi33
    Poziom 43  

Vivianna napisał:
    Kupować oryginalny

Tak.

0
  • Pomocny post
    #5 16 Sty 2014 07:53
    boro1234567
    Spec od komputerów

Vivianna napisał:
    Kupować oryginalny, czy mogą być te uniwersalne?

Tylko oryginał.

0
  • #6 14 Wrz 2014 18:20
    Vivianna
    Poziom 9  

Jednak padł zasilacz, kupiony nowy i wszystko w porządku.

0