Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericson xperia neo V - Zadanie dla najlepszych!:P Zablokowany Ekran

18 Sty 2014 03:25 3966 4
  • Poziom 7  
    Problem mam podobny jak inni na forum, ale trudniejszy :)
    Dałem tel. dziecku do zabawy wpisał mi kilka razy zły kod odblokowania i coś się zepsuło bo kod Kod na milion % wpisuje dobrze, a tu nic, próbowałem tak :
    1. celowo wiec chciałem zablokować kod (wpisałem go 80 razy zle i nic ) i nie pojawia się przypomnienie na mail'a.
    2. Hard reset (volume - i power ) nie reaguje)
    3. Sony PC Companion 2.1 pisze ze pamieć tel. zabezpieczona
    4. Przez Update service też nie łapie
    5. Flashtool, pierwszy plik się ładnie zrootował do 100%, ale po wypakowaniu pliku (DooMLoRD_v1_Xperia-2011-ICS-ROOT-emu-busybox-su) odpalam "runme" i lipa :(( podłączam telefon (znika okno od kabla ), pojawia sie w moj koputer ikonka tel., wiec klikam w odpalonym oknie "enter i nic!!! podejrzewam że debugowanie USB nie mam włączone a właczyć jak go kurde nie mam.
    6. dodam ze fastboot jest :)
    7. odblokować bootloader'a się chyba nie da, bo trzeba wystukać kod po IMEI, a do tego klawiatura potrzebna :D chyba że jest inny sposób.

Błagam pomóżcie, bo osiwieje!! :)
  • Poziom 36  
    Wgraj czysty soft flashtoolem, nie zaden modyfikowany i kod sie usunie.
  • Poziom 7  
    Kurde nie mam pojęcia o co ci chodzi mógłbyś krok po kroku wytłumaczyć ??") byłbym wdzieczny :P

Dodano po 1 [minuty]:

ale zaraz czy nawet jeśli czysty, to nie muszę mieć debugowania usb włączonego ??
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Yyy, nie? Wygląda na to że wystarczy deveropelskie narzędzie flashtool od sony
    http://developer.sonymobile.com/services/flas...l/how-to-download-and-install-the-flash-tool/
    ściągasz instalujesz i uruchamiasz, reszta robi się dość banalnie, jak dla mnie intuicyjne. Czy można coś popsuć, raczej wątpię. Bynajmniej kilka kronie flasowałem jakies tam telefony i udawało mi się to zawsze. A jak Sam wymyśliłeś hasło zabezpieczeń i teraz nie działa, to może warto przed cała zabawą spróbować standardowy kod z instrukcji dołączonej do urządzenia? xD
  • Poziom 7  
    Miałeś racje wystarczyło oprogramowanie deveropelskie :)
    dzięki wielkie:)