Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Astra G1.6 16V + LPG 2001 - Nie chce odpalić migają światła pozycyjne

18 Jan 2014 10:52 2574 4
  • Level 2  
    Witam mam ogromny problem z Astrą G. Autko nie chce odpalić, najpierw nie miał siły nawet zakręcić rozrusznik ale jak podłączyłem prostownik to kręci ale nie może i tak odpalić. Jak otworzę drzwi to później przez jakiś czas migają światła pozycyjne + oświetlenie tablicy rejestracyjnej (migają tak jak światła awaryjne). Kompletnie nie wiem co zrobić w tej sytuacji. Samochód posiadam od niedawna i nie wiem jak stary jest akumulator. Wcześniej wszystko było w porządku. Nie wiem też czy mam alarm czy immobiliser ale myślę że w tym przypadku nie ma to znaczenia. Bardzo proszę o pomoc.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 16  
    Odłącz akumulator na godzinę i podłącz z powrotem, powinno pomóc ,komputer ci zwariował z powodu słabego napięcia.
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 2  
    A jeśli odłączę akumulator i z powrotem podłączę to nie zresetuje się komputer pokładowy i auto się nie rozkoduje?

Dodano po 1 [godziny] 46 [minuty]:

Bo jak odłączę i się rozkoduje czy coś to co wtedy?
  • Moderator of Cars
    maniekwielki wrote:
    komputer ci zwariował

Żaden "komputer" tam światłami nie steruje.

Masz tam jakiś dokładany alarm i nikt na odległość nie zgadnie co to dokładnie jest, chyba że ktoś kto go montował. Alarm się uaktywnił przez rozładowany akumulator.
  • Level 41  
    ociz wrote:
    Alarm

Dokładnie i posłuchaj przekaźnika to znajdziesz "komputer" co miga tymi pozycyjnymi.Reszta na forum.