Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra G1.6 16V + LPG 2001 - Nie chce odpalić migają światła pozycyjne

18 Sty 2014 10:52 2262 4
  • Poziom 2  
    Witam mam ogromny problem z Astrą G. Autko nie chce odpalić, najpierw nie miał siły nawet zakręcić rozrusznik ale jak podłączyłem prostownik to kręci ale nie może i tak odpalić. Jak otworzę drzwi to później przez jakiś czas migają światła pozycyjne + oświetlenie tablicy rejestracyjnej (migają tak jak światła awaryjne). Kompletnie nie wiem co zrobić w tej sytuacji. Samochód posiadam od niedawna i nie wiem jak stary jest akumulator. Wcześniej wszystko było w porządku. Nie wiem też czy mam alarm czy immobiliser ale myślę że w tym przypadku nie ma to znaczenia. Bardzo proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 16  
    Odłącz akumulator na godzinę i podłącz z powrotem, powinno pomóc ,komputer ci zwariował z powodu słabego napięcia.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 2  
    A jeśli odłączę akumulator i z powrotem podłączę to nie zresetuje się komputer pokładowy i auto się nie rozkoduje?

Dodano po 1 [godziny] 46 [minuty]:

Bo jak odłączę i się rozkoduje czy coś to co wtedy?
  • Moderator Samochody
    maniekwielki napisał:
    komputer ci zwariował

Żaden "komputer" tam światłami nie steruje.

Masz tam jakiś dokładany alarm i nikt na odległość nie zgadnie co to dokładnie jest, chyba że ktoś kto go montował. Alarm się uaktywnił przez rozładowany akumulator.
  • Poziom 41  
    ociz napisał:
    Alarm

Dokładnie i posłuchaj przekaźnika to znajdziesz "komputer" co miga tymi pozycyjnymi.Reszta na forum.