Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP-NC110-HZ1PL - Brak Recovery Solution win 7

lukasz1410 18 Sty 2014 12:58 1773 0
    lukasz1410
    Poziom 9  
    Witam.
    Znajomy podrzucił mi Samsunga NP-NC110-HZ1PL do sformatowania. Po skopiowaniu wszystkich danych na partycję D uruchomiłem na nowo komputer wciskając F4 [Recovery] lecz już na starcie pojawiała się informacja że jakiś problem z plikami...

Komputer pierwszy raz formatowany a pierwszy właściciel nie dał żadnej płyty do niego.

Zrobiłem format używając innej płyty z systemem i na dzień dobry instalator wywala błąd że nie odnaleziono plików z sterownikami choć partycja z tymi niby recoverami jest i coś na niej jest bo jest zapełniona.

Ze strony producenta samsung:
    http://www.samsung.com/pl/support/model/NP-NC110-HZ1PL-downloads?downloadName=SW

pobrałem plik Recovery Solution wrzuciłem na pendrive i przy pomocy płyty z systemem uruchamiam instalatora systemu, i w miejscu gdzie pyta o sterowniki wybieram nosnik pendrive lecz równiez pojawia się informacja ze nie wykryto sterowników do instalacji.

Nie wiem w jaki sposób uruchomić instalatora systemu a netbooka juz nie da się uruchomić bo partycja z systemem już została sformatowana

Info jakie pojawia się po wciśnięciu F4 - foto

z gory dzięki za pomoc