Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zacinanie się GTA SA po podmienianiu samochodów.

wiktor009 18 Sty 2014 14:40 1686 9
    wiktor009
    Poziom 12  
    Witam mam pewien problem, ponieważ gdy podmieniam samochód w gta sa który waży powyżej 7mb gra się zacina, gdy jedzie gdzieś ten samochód albo gdy ja nim jadę. Podmieniam programem GTA Parking. Co może myć przyczyną?
    actin
    Poziom 33  
    Błędy softu. Gra ewidentnie nie radzi sobie z takimi modelami. Mody o mniejszym rozmiarze działają? Masz zainstalowany jakiś patch?
    wiktor009
    Poziom 12  
    Podmienione pojazdy o mniejszej wielkości niż 7mb działają bez zarzutu nic się nie zacina. I pojazdy na pewno nie skszanione bo wszystkie powyżej 7mb się zacinają. Proszę o pomoc.
    actin
    Poziom 33  
    A patch? Jaką masz wersję gry?
    wiktor009
    Poziom 12  
    A jak mogę to sprawdzić?

Dodano po 1 [godziny] 29 [minuty]:

Dowiedziałem się że można wejść w readme.txt i bedzie pisała wersja gry i pisze tak: Uploaded by MSi3 "Sharing is caring. O co chodzi?
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Może kradzione te samochody? Może tryb ECO się aktywuje?
    beo
    Poziom 36  
    wiktor009 napisał:
    wszystkie powyżej 7mb się zacinają
    Czyli bardziej złożone, dlatego być może są problemy. Czemu nie zgłosisz tego, na odpowiednim forum?
    kiki11
    Uczeń
    Bo tam pewnie każą mu Windowsa reinstalować
    Filantrop1
    Poziom 11  
    Ja mam równiez problem może ktos pomoże chodzi o Simsy mojej dziewczyny tez sobie nie moge z tym poradzić.

Gra zainstalowana wyłącza się po 5 minutach w momencie akcjeptacji stworzonego Sima, wyłącza się aż do reseta kompa...