Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen xsara 99r. 1.9td - nie zamyka z pilota, a z kluczyka bez awaryjnie

18 Sty 2014 20:56 2421 5
  • Poziom 7  
    Witam!!!

Mam problem z xsara 99r. Otuz gdy zamykam drzwi z pilota to migną kierunki silowniki zamkna drzwi, po czym natychmiast z powrotem otworzą. A gdy zamkne drzwi od kierowcy od srodka cynglem. Wtedy drzwi sie zaryglowują. Ale kiedy otwieram oczywiscie drzwi kierowcy pozostają zamknięte. poprostu sie nie otwierają. Dodam ze gdy zamykam i otwieram kluczykiem to wszystko działa bez zarzutu. Wszystkie drzwi otwierają się i zamykają. Co robić ?? Bo wydaje mi się, że przyczyna tkwi w mechanice drzwi a nie w elektryce...pomocy!!
  • Poziom 40  
    U mnie w c5 dzieje się tak jak mam niedomknięte któreś drzwi. Może sprawdź przewody w drzwiach kierowcy bo może sterownik centralnego nie wykrywa ich zamknięcia. Może te się drzwi kierowcy nie ryglują z siłownika i sterownik wszystko z powrotem otwiera. Sprawdź też w takim razie w drzwiach kierowcy siłownik,
  • Poziom 7  
    drzwi sa napewno podomykane. Z kluczyka zamyka normalnie. tylko z pilota cos nie. Dodam ze pilota ostatnio reaktywowalem gdyz narzeczona nie wiedziala ze taka opcja w jej samochodzie jest :)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    No i rzeczywiście. Dziękuje Panowie za pomoc, jak pisaliście przewody w drzwiach poprzecierane i przełamane. Zaglądając między drzwi a słupek, myślałem że oryginał. A tu już ktoś kiedyś gmerał. Spróbuję się pobawić z łączeniem i lutowaniem w wolnej chwili i napiszę, czy się udało. Pozdrawiam!!!