Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Youtube muli na pełnym ekranie

capt66 19 Sty 2014 13:20 1578 9
  • #1 19 Sty 2014 13:20
    capt66
    Poziom 9  

Złożyłem nowego kompa i mam problem, po kilku minutach na fullscreenie w youtube obraz zaczyna się ciąć, nie miałem na poprzedniej platformie takich problemów. Zmieniłem na html5 i nie pomogło, nowy flash też,nowy firefox też.

Konfi:
    mobo-gigabyte ga-z68ap-d3
    cpu-i5 3350p
    ram-crucial ballistix 4gb 1600mhz cl8
    pcu-evga 80+ bronze 500w
    gpu-gainward gts 450 512mb ddr5
    hdd-seagate 1tb i samsung 0,5t

temperatura na procku:

min-30
    max-56(occt)

cdi logi w załącznikach.

0 9
  • #3 19 Sty 2014 13:53
    capt66
    Poziom 9  

przyśpieszenie jest włączone, co najdziwniejsze muli tylko po jakiś 3 minutach oglądania na fullscreenie i nie ruszam myszką itp., zrobiłem zdjęcie parametrów dlatego że jak zaczyna ciąć to wtedy rosną temperatury i użycie procesora(teraz to zauważyłem), co najlepsze jeżeli ruszę wtedy myszką to wszystko wraca do normy. używam firefoxa najnowszego.

0
  • #4 19 Sty 2014 14:08
    simon1m
    Poziom 28  

Wykonaj test ze strony pingtest.net oraz speedtest.net Zamieść nam wyniki.
    Zobacz czy problem występuję na chrome.
    Czy twój komputer 'chodzi' na baterie? Podaj model oraz markę zasilacza. :)

0
  • #5 19 Sty 2014 14:17
    capt66
    Poziom 9  

masz w pierwszym poście napisany model zasilacza -evga 50+ bronze 500w czyli żaden szmelc bo wiem czym grozi słabe psu. :D
    jestem świadomym użytkownikiem, nie zawracam głowy komuś dopóki nie muszę większość problemów rozwiązuję sam, sprawdziłem plan zasilania i jest ok, czy to możliwe że np. po tych 3 minutach procesor automatycznie obniża taktowanie i dlatego tak się dzieje.

0
  • #6 19 Sty 2014 14:22
    simon1m
    Poziom 28  

Zasilacz OK, w pierwszym teście musisz włączyć wtyczkę java, gdyż nie zmierzyło % utraconych pakietów. Pokaże na moim przykładzie o co chodzi: Youtube muli na pełnym ekranie

0
  • #8 19 Sty 2014 15:12
    wariato
    Poziom 43  

Czy na Operze 12.16 też zaczyna ciąć na YT ? Przyśpieszenie sprzętowe miałeś wyłączyć a nie włączyć.
    Pisałeś że podczas tych przywieszek zwiększa się zużycie procesora do ilu % ? I do ilu rośnie temperatura ? Jaki proces obciąża zasoby ? Możesz zrobić wtedy screen z Menadżera zadań. Uruchom jeszcze HWMonitor i oglądaj coś na YT na pełnym ekranie po czym jak zacznie ciąć zrób screena z programu.

0
  • #9 19 Sty 2014 16:34
    capt66
    Poziom 9  

w 3 poście masz do jakich wartości rośnie.
    na operze zaraz sprawdzę i z wyłączonym przyśpieszeniem.
    z innego serwisu tez zaczyna mulić (ekino) przy odtwarzaniu z VLC wszystko jest ok.

Dodano po 15 [minuty]:

na operze muli, z wyłączonym przyśpieszeniem też, zauważyłem że zamulenie poprzedza to że dysk zaczyna pracować.
    na wersji 10.3.183.86 flash tez muli.

Dodano po 59 [minuty]:

jeżeli jest menadżer uruchomiony (nie ważne czy jako główne okno czy w tle to nie muli) jeżeli jest tylko Firefox to muli. w normalnym widoku też muli. zaczyna mulić dokładnie po 2,5 minuty od czasu kiedy ostatni raz cokolwiek robiłem myszką czyli komputer jest nieruszany tylko odtwarza.

0
  • #10 20 Sty 2014 00:51
    capt66
    Poziom 9  

rozwiązane, problemem okazało się że miałem wirusy które obciążały grafikę a nod ich nie wykrywał, pomógł dopiero malware.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo