Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOSHIBA SATALITE A210 - Wyłacza mi sie pod ładowarką i baterią co może być

19 Sty 2014 16:54 876 9
  • Poziom 7  
    Mam problem Wyłącza mi sie po godzinie a jak go właczam to nawet nie zaloguje sie system to sie automatycznie wyłancza co może być czy ktoś ma taki sam problem ps jest pod ładowarką i baterią
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Sprawdź temperaturę. Jeśli w tym czasie laptop się silnie nagrzewa, to znaczy, że wyłącza się na skutek przegrzania - masz problem z chłodzeniem.
  • Poziom 7  
    dzieki na pewno sprawdzę wrazie czego bd pisał
  • Poziom 16  
    Witam,a wyłącza się pod samą ładowarką? wyjmij baterie i spróbuj.
  • Poziom 7  
    Sprawdzalem ale pod ladowarką i odwrotnie pod samą baterią tez sie wylancza.
  • Poziom 16  
    Cytując Darkdarkmana,prawdopodobnie problem z chłodzeniem,albo przedmuchać wentylator,może przydałoby się pastę wymienić,czy słyszysz reakcje wentylatora na większą temp procesora przy obciążeniu.
  • Poziom 7  
    mysle ze sa takie dziewki np przy duzym obciążeniu procesora slysze bardzo dziwny dzwiek tak jakby ktos wiertarke wlanczal i wylanczal na chwile.
  • Poziom 16  
    Nie mam pewności ale może być problem wiatrakiem,najpierw jednak spróbuj dobrze przeczyścić układ chłodzenia.

Dodano po 3 [minuty]:

Aha jeśli to możliwe to wymień pastę do procesora.
  • Poziom 33  
    Ten model posiada procesor AMD, a pod nim słynny kondensator NEC/TOKIN. Wymieniłbym go na początek.
  • Poziom 7  
    Dziekuje pierwszemu koledze twoja podpowiedz byla w 100% trafna dziekuje