Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hydraulika siłowa - Sterowanie rozdzielaczem proporcjonalnym

20 Jan 2014 12:17 4485 6
  • Level 11  
    Kupiłem jakiś czas temu rozdzielacz proporcjonalny Danfoss Proportional Valve PVB.
    Niestety nigdzie nie mogę odszukać informacji jak podłączyć ten typ rozdzielacza.
    Interesuje mnie schemat podłączenia oraz jakim napięciem rozdzielacz jest sterowany.

Hydraulika siłowa - Sterowanie rozdzielaczem proporcjonalnym Hydraulika siłowa - Sterowanie rozdzielaczem proporcjonalnym Hydraulika siłowa - Sterowanie rozdzielaczem proporcjonalnym
  • Level 14  
    ja tam widzę 12V DC.
    P,T,B,A na pewno są oznaczone na bloku...
  • Level 11  
    To ze 12V to ja wiem i jak przewody hydrauliczne podłączyć również.
    Mnie interesuje schemat podłączenia instalacji elektrycznej oraz napięcie jakim rozdzielacz jest sterowany.
  • Level 14  
    Napisz numer seryjny, jakąś referencje tego zaworu, spróbuje coś skonsultować.
    (bedzie to przyszly tydzien jak Ci sie spieszy to klapa)
    Często takie zawory maja dedykowana elektronikę, nie jestem pewny o tego Danfossa .
  • Level 14  
    ok, ale żeby byc pewnym podaj mi numery i jeszcze raz symbol na zaworze, zapytam kolegi który robi duże projekty hydr. siłowej, co prawda mało z Danfossem wiecej z Vickersem, jak mi wpada cos większego to mu to podrzucam.
    Moze z numerami cos podpowie.
  • Level 2  
    Witam
    kupiłem rozdzielacz hydrauliczny i mam problem bo nie wiem jakie ma parametry.Na tabliczce jest we01-6p .Nigdzie nie moge znaleźć żadnego opisu.