Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzęt AGD do nowej kuchni

20 Sty 2014 12:35 2127 3
  • Poziom 6  
    Witam
    Prosił bym o poradę odnośnie sprzętu AGD, czy wymieniony przeze mnie sprzęt jest dobry, ewentualnie jakieś zamienniki.
    lodówka- Samsung-RSH7UNBP1
    piekarnik- Samsung-BQ2D7G144 lub Samsung-BQ1D6G144 raczej ten 1
    kuchenka mikrofalowa- Samsung-FW213G001 w sumie tylko ze względu na to że się komponuje z piekarnikiem BQ2D7G144
    zmywarka-Bosch-SMV50E90EU
    pralka- BOSCH-WAQ28461PL#opis_produktu ale odnośnie tego w ogóle nie jestem przekonany do wyboru
    płyta indukcyjna- prosił bym o polecenie jakiejś, ponieważ nie mam pojęcia co kupić, chodziło by mi o płytę większą niż standardowa 60 i nie za drogą
    okap- też prosił bym o poradę, potrzebuje okap kominowy do zawieszenia nad wyspą, myślałem o okapie firmy Gorenje
  • Poziom 6  
    Może jednak ktoś mógł by coś doradzić, Chociaż odnośnie poszczególnych urządzeń ?
  • Poziom 6  
    nadal nikt nie pomoże ?
  • Poziom 6  
    Zakup został dokonany i użytkuje od ok 3 miesięcy. Podzielę się dla ewentualnych czytelników.
    lodówka- Samsung-RSH7UNBP1- Jak na razie jestem zachwycony. Wspaniały sprzęt na prawdę godny polecenia
    piekarnik- Samsung-BQ2D7G144- nie wiem czy nie lepsze są piekarniki ze standardowymi pokrętłami niż dotykowe, jeżeli stoi w nieoświetlonym miejscu nie widać włącznika piekarnika i trzeba smarować paluchami po panelu dotykowym.
    mikrofala- Samsung fg87sub stwierdziłem że nie ma co przepłacać za mikrofalę FW213G001, a ta równie fajnie się komponuje z piekarnikiem. Może pojemność nie zachwyca ale ogólnie godna polecenia. Łatwa w obsłudze.
    zmywarka-Bosch SMV53L50EU- na razie też jestem zadowolony z użytkowania- pojemna, prosta w obsłudze bez zbędnych programów.
    pralka- Bosch WAQ28461PL- super sprzęt. Jeszcze do końca nie rozpracowana, ale z tego co było używane (programy) jestem zadowolony.
    płyta indukcyjna-ELECTROLUX EHL 7640 FOK- szybko grzeje bardzo fajna i funkcjonalna godna polecenia.
    okap- Akpo WK-8 Isla Feniks 90- wygląd i wykonanie na 5- niestety zamontowałem za wąską rurę do niego więc słabo ciągnie ale będę to przerabiał więc mam nadzieje że moc wzrośnie.
    Mam nadzieję że komuś się to przyda