Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hotmail/Outlook - powracające sprzed miesięcy spamy

Piwak 20 Jan 2014 13:50 1179 3
    Piwak
    Level 9  
    Odkąd wprowadzono nowego hotmaila mam powracające spamy. - przez jakiś czas jest normalnie, po kilka w folderze śmieci i kilka przechodzących z drugiego konta na tlenie w skrzynce odbiorczej, a potem w jedną chwilę w skrzynce odbiorczej robi się kilkadziesiąt stron i sprzed pół roku powracają spamy. Próbuję usuwać, konto często się w trakcie blokuje, pojawiają się informacje: "Wystąpił problem z usługą Outlook (chwilowy brak łączności sieciowej, niezwiązany z Twoim komputerem). Spróbuj ponownie. Jeśli ten komunikat będzie wyświetlany w przyszłości, przejdź do witryny Stan usługi, aby sprawdzić, czy występuje problem z usługą Outlook" - oczywiście według nich żadnego problemu nie ma. Albo informują, że nie mogą wykonać polecenia. Najlepsze, że zaznaczone do usunięcia spamy są jakby kopiowane do folderu ze śmieciami, z którego można je usunąć, ale w skrzynce odbiorczej dalej zostają. Pół grudnia do zeszłego tygodnia zajęło mi pozbycie się kilkudziesięciu stron spamu, by w tym tygodniu znowu zrobiło się 16 stron...Aż chce się zamknąć konto, żeby tylko pamiętać, gdzie się je podawało..
    Byłabym wdzięczna za każdą pomoc - próbowałam szukać po google informacji, ale nie zauważyłam, by ktoś miał podobny problem.
    mbo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Zgłoś problem do Hotmail.
    Panna_Nalewka
    Level 8  
    Mam podobny problem. Tym razem z pocztą Go2.pl czy tlen.pl, codziennie dostaję spam z datą sprzed miesiąca, na stronie Go2.pl w poczcie nie ma po tym ani śladu, a więc nie mogę tego wykasować u źródła... zaczynam się wkurzać...

Jakieś porady?
    Piwak
    Level 9  
    U mnie samo przeszło. A niedawno outlook wprowadził mnóstwo zmian i irytujących "udogodnień", że nawet z tlenu nie przechodzą aktualne spamy.