Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaki to alarm Opel Astra 1

30 Mar 2005 10:53 1494 9
  • Level 15  
    w oplu astrze 1 znajomy miał założony alrm +osobno central zamek i jakieś małe pudełko prawdopodobnie opóznienie zapłonu więc go odłaczył bo go to irytował ale jest teraz problem iz alarm nie reaguje zostało kilka nipodłaczonych kabli które wychodzom z głownej centralki jak połaczyć central zeby działało z pilota i czy ktoś wie może moze co na którym kablu powinno byc podpięte ( opis wprowadzeń) naprawiam telewizory więc coś mi dzwoni ale niewiem gdzie za pomoc z gory dziękuje w srodku na płytce jest jakis numer f 101-018-00a
  • OptexOptex
  • Level 25  
    Napisz czy to jest fabryczny centralny zamek i foto centralki alarmu mile widziany, iż inaczej będzie ci ciężko pomóc.
  • Level 15  
    nie to nie jest fabryczny alarm zdjecie podesle pozniej teraz nie mam aparatu widziałem go w wielu samochodach takich jak tico itp głowna listwa ma 10 wyjść 2 pin to zasilani,4 masa 1 pin połączony z przekażnikiem centralki3 pin idzie na tranzystor ktory jest połaczony z przekażnikiem
  • OptexOptex
  • Level 25  
    Jeżeli jest to fabryczny zamek to jest sterowany minusem przewód brązowo/biały (otwieranie) przewód brązowo/czerwony (zamykanie) te przewody znajdziesz w wiązce przewodów wychodzących z drzwi kierowcy.
  • Level 15  
    Proszę o opisanie kostki z głownymi wyprowadzeniami ktory przewod jest do czego. Z gory dziekuje jak by cos bede jeszcze wieczorem na kompie:)
  • Level 20  
    tak po płytce to wygląda mi to na któryś z pythonów.musiałbym dokładnie popatrzeć w papierach ale chyba to jest python gold-mini
  • Level 15  
    dziękuje jeżeli możesz bylby bardzo wdzięczny za jak najwięcej informacji ide teraz do garażu pokombinować jak coś czekam na jakie kolwiek wskazówki
  • Level 20  
    no to znalazłem .napisz co cię interesuje to ci podam. niestety nie mam skanera a jest tego z sześć kartek.o ile oczywiście już go nie rozszyfrowałeś
  • Level 15  
    cześc podłączyłem ten alarm ale czasami dziwnie się zachowuje po wyłączeniu zaplonu i wyjęciu kluczyka z stacyjki zaczyna wyć alarm to pierwsza usterka nastepnie nie działaja czujniki ruchu a działały a po trzecie alarm można uzbroić alarm podczas jazdy jedynie dobrze działająca rzecz to central z pilota.ściągnołem instrukcje do pythona gold mini,jeżeli wiesz co jest grane czekam na sugestie
  • Level 20  
    sprawdż jakość połączeńa zwłaszcza na kablu czerwonym /plus / i czarnym /minus/ .co do ultradżwięków - sprawdż czy na wtyczce do czujników dodatkowych jest napięcie i masa /ta ostatnia pojawia się po włączeniu alarmu/.sprawdż czy nie poszło coś na płytce.w ostateczności odepnij wszystkie kable podłącz tylko zasilanie i stacyjkę i sprawdż wtedy