Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE40F6640 2D>3D

skrzyni 20 Sty 2014 21:09 996 0
  • #1 20 Sty 2014 21:09
    skrzyni
    Poziom 2  

Witam, mam pytanie odnośnie tv jak w temacie, kupiłem go 2 tygodnie temu, praca telewizora jest bez zarzutów, jednakże przy ustawieniu funkcj obrazu motion plus-gtużytkownika-płynny ruch led (włączone) pojawia się charakterystyczny dźwięk tv donoszący się (patrząc od tyłu tv) w prawym górnym rogu (nie wiem co jest tam umieszczone), po wyłączeniu tej funkcji ten dźwięk od razu ustaje, nie jest on na tyle głośny że słychać go przy dosyć głośnym ogladaniu tv lecz przy wyłączonym dzwieku lub oglądaniu w ciszy wieczorem jest wyczuwalny,że coś delikatnie piszczy. Ostantio zauważyłem, że ten sam przypadek jest przy uruchomieniu funkcji konwersja 2D do 3D, załączam filmik :youtube.com/watch?v=eDS3-kolJBU&feature=youtu.be (na początku przed włączeniem 3D i praca a później po włączeniu 3D, w drugiej częsci wyraźnie słychać o co mi chodzi, przyłożyłem głośnik telefonu bezpośrednio do miejsca z którego wydobywa się hałas). Nie wiem czy przejmować się tym problemem i może to być wada fabryczna ? Chciałbym zdiagnozować z czego wynika ten problem lub może nie jest to usterka tylko normalna praca telewizora... Proszę o pomoc

Dodano po 16 [minuty]:

btomko napisał:
    9. Z każdego subforum tematy z zapytaniem o koszty czy opłacalność naprawy będą usuwane do kosza.
    Nie zajmujemy się również sprzętem objętym gwarancją lub prawami podobnymi.
    Pytam po prostu o poradę, bo może ktoś się zna i wie czy taka praca jest prawidłowa czy nie. Nie pytam o koszty naprawy ani o jej opłacalność bo nie w tym rzecz, pewnie ktoś siedzi w tych tematach i wie jaka może być ewentualnie przyczyna takiej pracy.

0 0