Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jakie urzadzenie diagnostyczne kupic do samochodow

20 Sty 2014 22:21 16128 8
  • Poziom 8  
    Witam,
    chce sobie kupic urzadzenie diagnostyczne do samochodow wszystkich marek. Tylko nie wiem co najlepiej kupic. Czy kupic interfejsy dostosowac laptopa? Nie mam pojecia jak zabrac sie do tematu. Jezeli chodzi o strone finansowa to wiadomo ze chcialbym wydac najmniej jak to mozliwe. Czy jest ktos kto moglby mi pomoc?
    Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Zastanawiam sie nad autocom, czy to dobry wyrob?
  • Poziom 19  
    Zmartwię Cię... nie da się kupić jednego do wszystkich ... mimo że mają wszystkie złącza ODB-II to i tak wiele aut z grupy Peugeot- Citroen wymagają swojego urządzenia wraz z programem.
    Koszt tego to około 400 zł na serwisie aukcyjnym. Do tego w autach np Peugeot 406 przed liftem używane jest gniazdo PSA-30 .. cudactwo ..
    Sam posiadam takie auto więc troszkę się wkurzyłem jak nie mogłem nic zrobić samemu.
  • Poziom 2  
    Chyba że gdzieś dostaniesz samo oprogramowanie.
  • Poziom 19  
    Oprogramowanie jest dostępne na sieci. Problem jest w tym że PSA komunikuje się specyficznym językiem.
  • Poziom 20  
    A skąd jak chcesz większość marek to albo x431, g-scan albo autoboss.
    Jak kupisz którykolwiek z nich to wierz mi poniżej 50zł za podpięcie nie będziesz chciał nigdy.
  • Poziom 11  
    Mam podobny dylemat: wlasnie kupilem Renault Espace, do ktorego taki interfejs moze byc bardzo przydatny. Rozumiem, że interfejs to jedno, a odpowiedni program diagnostyczny to drugie. W alledrogo sa rozne oferty, ale nie wiem czym sie kierowac przy wyborze. Moze ktos udzieliby chociaz wskazowek? jak to dziala, jaki program zainstalowac. Albo jakas konkretna oferta? Oczywiscie ze chcialbym miec urzadzenie jak najbardziej uniwersalne, ale jesli bedzie uzyteczny tylko z Espace to bede rowniez zadowolony.
  • Poziom 34  
    Renault can clip najlepiej.
  • Poziom 11  
    Hmmm... clip to raczej urzadzenie dla profesjonalistow: dobre zapewne ale i drogie. A ja chcialbym miec cos takiego, ze bedac za granica w razie "alarmu" moglbym sprawdzic usterke i samodzielnie naprawic w miare mozliwosci lub usunac blad uniemozliwiajacy dalsza jazde.
    To rzadzenie jest niezwykle popularne na alle: http://allegro.pl/najlepszy-interfejs-usb-vag-kkl-we-wtyku-obd2-pl-i3939375647.html
    Co o tym myslicie?