Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S III mini - kłopot dotyczący zawieszania i wariacji ekranu.

rogos01 21 Sty 2014 02:54 5676 4
  • #1 21 Sty 2014 02:54
    rogos01
    Poziom 2  

Witam !
    Mam problem z galaxy s3 mini, mianowicie wczoraj nagle telefon przestał działać. Nic w ostatnim czasie się z nim nie działo nie spadał mi ani nie został zalany. Wyłączył się i od tamtego czasu kiedy próbuje go uruchomić włącza się normalnie po czym kiedy załaduje się system i znika napis samsung pojawia się ekran blokady i wyświetlacz zaczyna migać. Zapala się i gaśnie. Kiedy próbuje odblokować migający ekran przestaje on wariować i zawiesza się chwilę po tym jak go dotknę. Czasami uda mi się go odblokować a innym razem zawiesza się jak tylko go ruszę. Po chwili obraz na którym się zawiesił zaczyna tracić kolory, robi się jasny i muszę wyciągnąć baterię lub czekać aż sam się wyłączy. co może być przyczyną takiego zachowania ?;/ dodam jeszcze iż wątpię w uszkodzenie wyświetlacza ponieważ kiedy odpalę telefon w trybie DOWNLOAD czyli Odin mode wszystko wyświetla prawidłowo Wink aa no i po podłączeniu do ładowania ikona ładującej się baterii także wyświetlona jest normalnie. O co tu chodzi w takim razie ?

• #2 21 Sty 2014 10:39
    krzywaj
    Poziom 25  

Jeśli masz gwarancję to oddaj na gwarancji. Jeśli nie to wgraj soft odinem.

• #3 21 Sty 2014 15:28
    rogos01
    Poziom 2  

próbowałem wgrać nowego softa i udało się to zrobić lecz problem nie zniknął ;/ Nic to nie pomogło... a gwarancji niestety nie mam... co jeszcze może być przyczyną ??;/

• #4 21 Sty 2014 16:08
    decyng11
    Poziom 9  

wgrałeś soft jednoplikowy ?? jak tak to wgraj 3plikowy jak nie pomoże wgraj jakiś custom rom w którym ktoś przerabiał sterownik dotyku :)

• #5 21 Sty 2014 16:21
    tele_sim
    Poziom 33  

decyng11 napisał:
    pomoże wgraj jakiś custom rom w którym ktoś przerabiał sterownik dotyku

Na uszkodzony dotyk sterowniki nie pomoga :P

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME