Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy S III mini - kłopot dotyczący zawieszania i wariacji ekranu.

rogos01 21 Jan 2014 02:54 6705 4
 • #1
  rogos01
  Level 2  
  Witam !
  Mam problem z galaxy s3 mini, mianowicie wczoraj nagle telefon przestał działać. Nic w ostatnim czasie się z nim nie działo nie spadał mi ani nie został zalany. Wyłączył się i od tamtego czasu kiedy próbuje go uruchomić włącza się normalnie po czym kiedy załaduje się system i znika napis samsung pojawia się ekran blokady i wyświetlacz zaczyna migać. Zapala się i gaśnie. Kiedy próbuje odblokować migający ekran przestaje on wariować i zawiesza się chwilę po tym jak go dotknę. Czasami uda mi się go odblokować a innym razem zawiesza się jak tylko go ruszę. Po chwili obraz na którym się zawiesił zaczyna tracić kolory, robi się jasny i muszę wyciągnąć baterię lub czekać aż sam się wyłączy. co może być przyczyną takiego zachowania ?;/ dodam jeszcze iż wątpię w uszkodzenie wyświetlacza ponieważ kiedy odpalę telefon w trybie DOWNLOAD czyli Odin mode wszystko wyświetla prawidłowo Wink aa no i po podłączeniu do ładowania ikona ładującej się baterii także wyświetlona jest normalnie. O co tu chodzi w takim razie ?
 • #2
  krzywaj
  Level 25  
  Jeśli masz gwarancję to oddaj na gwarancji. Jeśli nie to wgraj soft odinem.
 • #3
  rogos01
  Level 2  
  próbowałem wgrać nowego softa i udało się to zrobić lecz problem nie zniknął ;/ Nic to nie pomogło... a gwarancji niestety nie mam... co jeszcze może być przyczyną ??;/
 • #4
  decyng11
  Level 10  
  wgrałeś soft jednoplikowy ?? jak tak to wgraj 3plikowy jak nie pomoże wgraj jakiś custom rom w którym ktoś przerabiał sterownik dotyku :)
 • #5
  tele_sim
  Level 33  
  decyng11 wrote:
  pomoże wgraj jakiś custom rom w którym ktoś przerabiał sterownik dotyku

  Na uszkodzony dotyk sterowniki nie pomoga :P